Problém je v Tom že nakazeny sa musí najskôr otestovať. A bezpriznakovi nosiči sa netestuju. Takže úspešnosť možno 50%. Ja osobne používam 3 telefóny. Bežne mám pri sebe hlavne služobný, ale cez víkend ho mám vypnutý. Druhé dva zase nenosím všade lebo ma to otravuje. Jeden z nich si požičiavajú aj deti. Posledné dni už pomaly nik nevolá keďže biznis stojí, takže je to aj zbytočne nosiť. Aspoň pre mňa.

