Ako keby som cital byvaleho "udernika"...?
Ako keby som cital byvaleho "udernika"...?
Pises uvazlivo. Pamätam si,ked som bol pri Brne v straznej jednotke-samopal nabity ostrymi nabojmi a vystrasila ma srnka...no tu zbran som aspon vedel pouzit-dnesni mladi chlapci ovladaju Play Station a Joystick hernej konzoly:-))
:-))a co keby tu komentar zostal? Aspon trocha zmyslu pre humor by nezaskodilo. Ci absurdna hyperbola je ideologicky nebezpecna?
A opät poprosim,lebo jedna taka prosba uz mi bola odstranena- na profile mam to,co mi odstranili z debaty,tak keby ste tu cenzuru robili zodpovedne a nie lajdacky:-))))
:-)))na to je ucinna odpoved...slama u kravina
A dodatok-RF dosiahne svoje potrebne ciele a tym konflikt skonci.
Je to zakerne a podle. Len berme do uvahy,ze Blinken(jeho hovorcom je spominany Miller),ma iba niekolko tyzdnov. Odpocitavanie k inauguracii Trumpa ukazuje +-40 dni do zmeny exekutivy...
Ursula Von Der Liar si vybrala na vedenie diplomacie EU kvalitny matros:-)))Kaju. K...
Uz si zvyknem robit prinscreen,len kvoli vlastnemu porovnaniu-co odstrania mne a naopak,co nonsalantne toleruju inym osobam(ochranna ruka...).
Dva komentare,ktore pripomenuli umrtie p.Chovanca v Belgicku zmizli. Ziadne pravidla komentovania neboli porusene,len zmizli kvoli cenzure.
Dalsi dobry blog +++++
Dnes,po vypocuti uslintane loajalnej reportaze spravodajcu CT24-prave z Golanskych vysin,tak som chvilu vahal,ci napisem moj blog o tomto pohranicnom pasme. Toto uzemie uz zacali kontrolovat izraelske jednotky. Skoro az dojaty redaktorko divakom emotivnym hlasom na uvod predniesol formulaciu "...prekreslovanie hranic". Dokonca v dialke videl stojace izraelske tanky,tak premotivovane natiahol ruku z mikrofonom-asi v nadeji,ze z dialky divak bude pocut zvuk nastartovaneho tanku.
Cely bez seba,nadsenim-asi si pripadal,ako exkluzivny spravodajca CNN v ohnisku dejinnych udalosti. Izrael zaberie cast Syrie,jeho jednotky su na juhu Libanonu a na ruiny zmenili Gazu. A cesky "zurnalista" sa pomaly zajakaval od nadsenia,ked boli nedaleko tanky izraelcov na Syrskom uzemi. Nezabudol na bombardovanie cielov v Syrii izraelskym letectvom. Dost,ze v euforii nepovedal humanitarne bombardovanie:-)
Tolko k situacii na Golanskych vysinach...chcu ich zabrat na trvalo. Navzdy.
Trump sa nebude obmedzovat-co ma a co nema povedat:-))zeleny komik po inauguracii Trumpa bude pocuvat na povel. Zatial dobieha administrativna moc demokratov...par tyzdnov este.
O niektorych utokoch na Doneck som mal aj jeden blog...bombardovanie v r.2022-ak si spravne spominam.
Az ked Avdijevku ziskali ruske jednotky,mohol si Doneck aj Gorlovka vydychnut-po dlhych rokoch.
Brehy 1
...tak jest. Ved pri zaciatku invazie som pisal blog,kde je termin "Suicide Squad". Vela ludi sa mi vtedy smialo.
Tych skoro 40tisic invaznych vojakov do oblasti Kursk uz sa nesmeje...smutne.
Klamstvom si doveryhodnost neziskas...ale,ze som plateny zamestnanec-to tvrdit mozes,hoci primitivne klames. Ked neklames,tak spekulujes vymyslenymi konstruktami...
agresivnavojnajezlo
Takze si mi napisal "tovarisc kolaborant". Je to v tejto debate. Ved to je inovativne nalepkovanie:-))
Doteraz som bol ideologicky kolaborant. A uz som povysil na tovarisca kolaboranta. Moja kariera kremelskeho agenta je na vzostupe. Hehehe,ste zabavni s tymi privlastkami...
Veru tak,demokraticky a humanne ho dali do malej cely,sposobili jeho smrt a napriek tomu,ze priemyselna kamera to vsetko zaznamenala,tak doteraz neboli potrestani.
Jemu sa ulavi,ked agresivitu vypusti do tohto priestoru,maj sucit z chorym clovekom:-)
...mimovladka napise...
Je medzinarodne posobiaca-sice dezinformuje verejnost,ale na ochranu ma pravnicky team,preto sa pri manipulovani verejnej mienky neobmedzuju-preto aj zverejnia taketo "splasky" pre media.
Odporúčame