Kouvajtu asi myslis ten laboratorne vyvinuty covid,ktory im "unikol" nahodou.
Kouvajtu asi myslis ten laboratorne vyvinuty covid,ktory im "unikol" nahodou.
+++++
...kde boli,ked cloveka(napr.mna) mohli ZAVRIET do statnej karanteny,pripravit ho o zamestnanie a prijem. Kde boli,ked ma premier Matovic oznacil za "PSA",ktory brecha za hranicou...
:-)))vystihol! Ak by volby vyhralo PS,tak mimovladky napise-na Slovensku su tie skutocne demokraticke hodnoty naplnene na 100%...
Je neskutocne drze a aroganrne,ked tato organizacia takymto fabulovanim kritizuje nas stat v tomto obdobi a v obdobi rokov 2020-23 tato AI taktne mlcala.
A vyhovuje to aj mediam byvaleho hlavneho prudu,ktore tuto "krizu" ludskych prav na Slovensku patricne nafuknu,zvelicia a budu dezinformovat...
Janci,mylis sa:-)no ja sa nedam vlakat do vlakien z Tebou,Ty si chranena postavicka:-)
...to,co si robil obcanom pred r.1989 robis aj dnes. Len vtedy,ked neboli dnesne technologie,tak sa podavali hlasenia pisomne,osobne. Dnes Ti staci mailova komunikacia:-))))
+++++
A paci sa mi tiez nickname,ktore pouzivas 👍👍
Opozicia nema viziu pre Slovensko,motivacia je jedina-hadzat tie polena pod nohy koalicii a skusit urobit prevrat za asistencie zahranicnych instruktorov a politickych mimovladok.
Guantanamo je demokraticke:-)))
Vies ako to chodi-tu pomlcime,tam zvelicime,dame afektovany nadpis a debatu si upravime,aby vyzerala ako by sme je radi videli:-)
Mimovladky zabezpecuju logistiku organizacie,podium,osvetlenie,ozvucenie,recnikov,a td. Ucastou musis prispiet sam:-)))
+++++
V Tbilisi a 2014 na Majdane boli veru snazivejsi-tito slovenski nastastie nemaju snajperov na palebnych postoch a nebezpecnu pyrotechniku,ale budme opatrni a pozorni,aby to na Ficovu vladu neskusali osvedcenymi scenarmi ulicneho nasilia.
No co uz s Vami,ked ste take smiesne postavicky? Ste tu komparzisti.
Na vazne temy mam vlastny blog a inych partnerov k debate.
Ked nemlcia,tak preto aby skreslovali a manipulovali.
Liberalna stoka "N".
Lietadla z americkych zakladni v Syrii budu chranit povstalcov(teroristov),ktori urobili prevrat,aby tym zachranili demokraciu v Syrii:-)))
...no a Ty pises,len aby si vyplnoval priestor...vypravajko:-)))
:-))si sa nasiel v tom fanatickom fundamentalizme-je vidiet,za blogerka brnkla na citlivu strunu,preto sa zufalo snazis autorku urazit. Ja tiez vidim osobnostne sociopaticke crty-vykreslujes sa sam.
zamata +++++
Obdivujem Tvoju vzdy se slusnu a presne formulovanu argumentaciu,ktoru pouzijes proti zurvalym nenavistnym kriklunom.
...ked uz si pouzil vyraz "zdechlo". Tak to sa aj naplni-tak skonci zivot tych,co pohrdavo hovoria.
Odporúčame