V Mariupoli odpalili na jar 2022 divadlo,kde predtym zatvorili civilistov. Potom pre media vydali komunike,ze divadlo bombardovali ruske jednotky...
V Mariupoli odpalili na jar 2022 divadlo,kde predtym zatvorili civilistov. Potom pre media vydali komunike,ze divadlo bombardovali ruske jednotky...
Vyborne spracovany blog. Volby v Rumunsku su odlozene,aby mali cas sa "euroatlanticke hodnoty" zmobilizovat po prehre v 1 kole.
V Gruzinsku zase stavili na nasilie...
Preco si dovolujes niekoho VAROVAT? Kto Ti dal opravnenie varovat niekoho??
Samozrejme-polemika o odstranovani nazorov bola odstranena. Nevadi,ze vsetky mozne pravidla webu boli dodrzane.
"Kazen a poradek musi bejt"(vojin Svejk,knizna a filmova postava).
Sekera:-)) zdravim Ta a odchadzam von do zimnej clapkanice
jaronpb
Suhlasim,no iba technicka pripomienka-administracia je ludsky faktor,vsetko nestihne,preto tu pouzivaju algoritmy na detekciu "zakazaneho obsahu",ktore reaguju na nahlasovanie. Spravca by tie tisice prispevkov nezvladol...preto nieco zmizne v okamihu. A nieco vecer,alebo zajtra.
Aj tu sa stratila moja predosla reakcia:-)
Aj tu sa stratila moja predosla odpoved:-)
:-)))preco si sa ozval,ked som Ta nemenoval? Reflex:-)))))
...nemam facebook,skus prosim Ta link na telegrame...
Pokojni demonstranti sa aktivne snazia pripravit policajtov o zrak. Pyrotechnika ako zbran. Nakupena vo velkom uz v novembri. Robili pripravy na prevrat.
Nedajte si rozvratit stat a vtiahnut sa do konfliktu,takym sposobom akym to urobili v inom state v roku 2014. Mame r.2024 a Gruzinsko-poucte sa z chyb inych...
Prave pocuvam v anglictine rozhovor Lavrova s americkym novinarom Tuckerom Carlsonom. Je tento zurnalista dezolatom???Bola dezolatkou aj Anka Zitna,ked po rozhovore so Sachsom ju vyhodili z prace v televizii???alebo Seymour Hersh oceneny v minulosti Pullitzer Awards je teraz dezolat a prorusky,ked napisal clanok o sabotazi NS1 a NS2??? Alebo su asi podla blogera ideologicki kolaboranti-bizardne!
Mame cas okolo poludnia. A uz dopoludnia tu uradovali dvaja nahlasovaci. Nebudem ich menovat. Su to ti,ktori tradicne nedokazu zniest interakciu so mnou. Preto ich komentare zostali a moje "odisli":-)
Funguje to tak,ze sice moznost odstranovat nemas,no mozes nahlasovat A nasledne algoritmus "cistenia" zvladne urobit pracu aj bez zasahu administracie. Okrem toho funguje tolerancia antiruskych nenavistnych prejavov,zaroven netolerancia inych nazorov.
Takto to tu funguje...
...no vidis-aj insitny filozof ma kriticke myslenie(zdravy sedliacky rozum).
Ale ano-orol ma skvely prehlad a nadhlad-vidi aj sivu mys uprostred brazdy. A tato pointa pre ludstvo nic neznamena...som skeptik a pragmatik.
Jeho Trade Mark. Vidi debatu,jeho ego utrpi bolestivu ranu a nasledne je debata upravena-ta predposledna ukazkovo:-)))
zahradka
Vystihla! Niekto si o sebe mysli,ze je mienkotvorny intelektual:-)
Odporúčame