Prepacte, akosi som to dopatlala, pokracovanie som odoslala ako novy prispevok.
Prepacte, akosi som to dopatlala, pokracovanie som odoslala ako novy prispevok.
v roku 2050 by malo v Nemecku zit 17.490.000 moslimov, tolko ma dnes zhruba Nemecko dochodcov,
Nemecko je centrum celej EU.
Aj ked tej studii verim iba ciastocne, pretozemam dost vedomosti, ze so statistikami sa dlhodobo manipuluje, ako napr. kolonka vierovyznanie sa vo Francuzsku nevyplnuje ....
Nehyrim optimizmom, som zvykla na ine spravanie, ake som zazila vo viedenskej komunite.
Na uvodnu otazku by som odpovedala zatial nie. Lenze SK nie je opusteny ostrov a ti nasi maju hlboke korene, keby prislo na lamanie chleba, vedia kam patria ... oni su moslimovia a nimi i zostanu.
Moslimske obyvatelstvo rastie a rast bude. Mame uplne rozdielne spravanie i nahlady na zivot. To bude zakonite viest ku konfliktom a aj vedie .... moslimsky znasilnovaci gang v Britanii, podla vysetr.sudkyne postihnutych bolo cez milion dievcat a mladych britskych zien.
Depresivne na tom je to, ze brit.urady vedeli a nekonali.
Podla studie PRC miera porodnosti II.a III.generacie mosl.etnika sa uz priblizil k tej hostitelskej.
A kedze ich porodnost je vyssia, vo Finsku moslimka 3,1 dieta a domaca 1,7.
Budu chciet zaujat politicke a riadiace posty v hostitelskych krajinach. Tak ako sa to teraz deje v USA.
Ja by som to nezlahcovala, ja osobne by som sotva prijala ich sposoby, su mi uplne cudzie.
Vo Viedni ich zije velmi vela a k nam je to len kusok.
Podla prepocte z vyssieuvedenej studie
A, vysiela Stella Stellaris
Den pred Helsinkami Donald si na cerstvom lufte zatvitoval
"Nas vztah s Ruskom nikdy nebol horsi, vdaka rokom blaznovstva a hluposti a teraz zmanipulovanym honom na carodejnice."
A tvituje dalej
"B.Obama sa domnieval v r.2016, ze prezid.volby vyhra Hillary C a tak, ked bol informovany FBI o ruskom vmiesavani povedal, ze sa to nemoze stat, ze to nie je nic velke a neurobil nic."
Najskor vyrokom o zmanipulovanom hone na carodejnice poprie a potom obvini obamu, ze vedel o ruskej hrozbe ...... ten genius zrejme ani netusi, co vypisuje.
Odkazuje na exagenta Strzoka, ktory vypisoval e-maily milenke agentke Lise Pageovej, ze trumpovi treba zabranit vo vitazstve .... nic o ruskej hrozbe.
Strzok bol vo vysetr.time dramatika R.Muellera /ktory mal na starosti i vysetrovanie 09/11/.
Ej, bistu, tomahawk do cedra zatal .... baron s eugenikom su zase na voj.chodnicku.
Keby si novinari robili svoju pracu, kadejakych verzii by bol svet usetreny.
Cvik dnes s vtipom cvrlika.Aj ked vtipne to az tak nie je ...
Trump si sliape po jazyku a za tu aferu je spoluzodpovedny .....
Exriaditel FBI jasne povedal, ze ziadne ruske vmiesavanie do am.volieb nebolo a na to Trump, rad stredobodom pozornosti, ustanovi zvlastneho vysetrovatela Muellera do funkcie, aby ten zistil, ze spolok funebrakov a kocisov zmluvu naplnili a Trump mohol dalej virit prach o ruskej stope.
A tak sa toci kruh o nicom a h....
Muselo to byt "tuho" tajnô, ked nic konkretne nedali verejnosti na znamost.
Snad sa Trump nebude chvalit, ze Putin so splatkami pocka, este bankrot vyhlasovat nemusi .... to asi bolo to z ocu do ocu ...
O odzbrojovani nepadlo ani slovo! Stretli sa, ze sa stretli .... niet o com pisat.
A nezda sa ti, ze media pokracuju v nastupenom trende Donalda Trumpa?
Bezprecedentne navysenie prijmov Pentagonu, obnovu a modernizaciu i nove jadr.zbrane?
Vari si zabudol, akademik, na jeho vyhrazky?
Tie zelene barety, co vyslal do Syrie i Jemenu, tam sli dovolenkovat?
Taketo konanie nazyvas cestou mieru? Zalostne ....
Anca, videla si dvoch muzov, co nechcu vojnu?
Tak na kieho dasa nutil eurospojencov do navysovania vydavkov nato naklaadnemu prezbrojovaniuj?
Na kieho certa navysoval prijmy Pentagonu a spustil modernizaciu jadr.vyzbroje USA?
Na co chce rozsirovat uaarmy?
Asi pre srandu, ze jo, devucho ...
Mne sa pacil vyrok poslanca/senatora za stat Illinois .... keby sa medzi povodnymi obyvatelmi bol nasiel aspon jeden jediny Donald Trump, tak tento dnesny by sa ani nebol narodil .... odbachli by jeho deda Drumpfa uz na lodi, bol to vlastizradca ...
Vytesuj sa dalej a uzivaj zivota v pokrutenej realite!
Donald Trump, oznacujes ho za uspesne bohateho, si musel pozicat od svojho pravnika, aby zaplatil Daniele za mlcanie. Ale ku cti mu sluzi, ze tu pozicku splaca, ako sa vyjadril, ho zapiera, ze onu damu pozna.
Zeby mal len prechodne vreckove suchoty?
Asi nie, ked na newyor.sude trcia zaloby od desiatok jeho byvalych zamestnancov, ktori si narokuju uslu mzdu za nadcasy a neplatenie zdr.poistenia ....
Nemali moznost, zili v prostredi mocarisk a hlbokych lesov ....
Len vdaka Obamovej neschopnosti a mozno to ani nebolo o neschopnosti, je Rusko o kusok dalej
Ale to nie je k smiechu, oni skutocne spolupracuju, trebars Kaspersky pre Pentagon ....
Trump je najlepsim riesenim pre Ameriku.
Na G7 v Kanade po Merkelovej vraj hadzal
cukriky so slovami .. aby si nepovedals, ze ti nic nedam .. je prajny, vsak jeho zasluhou je teraz NATO silne a bohate .....
Je to to najlepsie, co Amerika svetu mohla dat.
Potesila som sa .... a predsa to dokoncia .... len, aby sa im dovtedy nerozpadlo to, co uz postavili....elan, chut a nadsenie ich neopusta, dobra sprava.
Bednar, Vy ste objavili "archu umluvy" a kopali ste hlboko?
Verim, ze Putin Trumpa potesil ....Viktor Vekselberg odlozil splatky pozicky, ktoru trumppravnikovi Cohenovi pozical, aby mohol zaplatit tej celebrite Stormy Daniels.
Iste mu dal i dobru radu, bankrot vyhlasovat nemusi ....
Odporúčame