Dakujem.
Ten bol kratku dobu v "prevychovnom tabore" Bucca, slepy ako patron, ten mohol tak prelozit nohu cez nohu. Ja viem, mam gugel, je na wiki ....
Dakujem.
Ten bol kratku dobu v "prevychovnom tabore" Bucca, slepy ako patron, ten mohol tak prelozit nohu cez nohu. Ja viem, mam gugel, je na wiki ....
On uz sa raz pokusal a nik o neho nejavil zaujem, to sa vsak nepise.
Ale pohol s islamizaciou SŠ .... do volieb do Kongresu ide 50 moslimov a
Latinoamericanka, 28 r. Cortezova, ktora bez fin.podpory porazila v newyor.Queense ostrielaneho matadora a lidra J.Crowleyho je velkou inspiraciou nielen pre Latinoamericanov, ale i moslimov.
Dokonca kandiduje i moslim.prokurator z Guantanama Omar Quadrat.
Nastupuje nova reprezentacia .....titulky hlasaju.
Odvolavam, co som povedal aj nepovedal. Ani kompetentny ani kompletny .... ucel splnil.
Aspon jedna pozitivna sprava, do troch rokov budeme mat na tanieri umele maso.
On je skeptikom aliancie?
Tak preco ju nerozpusti?
Den pred Helsinkami tvitoval, ze NATO spravil silnym a bohatym .....
Cierna Hora, nuz, Donald a co robia ti teroristi zo Syrie na tvojej zakladni v Kosove, Bosne a Hercegovine?
malina +++ dik, aspon v niecom sa zhodneme ....
hermes, ja som si toho vedoma, ze aj u nas su tyrani, aj u nas sa najdu zli i dobri, skaredi i pekni ... o tom som vsak pisat nechcela, ale o tom, ze nasa kultura, zvyky su s tymi ich v rozpore a to sa nezmeni .... jeden bude musiet ustupit, aby nedoslo ku krviprelievaniu a ten tym padom zanikne.
V SS kandiduje do Kongresu 50 moslimov +Latinoamericania, kedysi iba 12, ak sa dostanu k moci, budu tvorit zakony, nariadenia, urcovat styl zivota.
Staneme sa ich poddanymi, oni demokraciu nepoznaju ..
domino, ohanas sa Koranom, lenze kto z tych jednoduchych Koran cital?
Ved oni suprevazne negramotni, ako i ja, neviem arabsky pisat a teda ani citat.
Nevychadza Koran nahodou zo Stareho zakona?
Kto napisal St.zakon? A kto vyklada Koran? Duchovni.
Herbert Bobzin "Der Koran" zaujimavy vyklad a odporucam.
Ja nemam strach z tych valiacich sa bezprizornych, ale obavu.
Strach mam z tych, co tych bezprizornych vytvorili.
Ti su skodna a nie nejaky Koran.
Pri pogromoch v Spain r.1492 kam utekali .idia? Do Grecka a Osman.rise, prevazna cast sa usadila v Istanbule.
Scafalli Sforza, necelych 10% dnesnych Turkov ma azij.korene a kto je ten zvysok?
Ten vyrok je Zemanov, nehodno sa vyjadrovat. Cesky parlament a Knesset spolocne zasadania, dost vyrecne.
Nie je to pravda.
Koran bol prepisovany zo starej Aramejstiny o ziadnych pannach rec nebola ...kazdy si dotvori podla lubovole.
Necitala som nic od neho, nepozam, ale niet nad skusenost.
Moja exsuseda mala dieta s rakuskym moslimom. Vo Viedni mal manzelku a deti, na Slovensku zenu a dieta.
Neviem, ako sa spraval k manzelke, ale k slov.zene ako chrapun, bolo otrasne pocuvat a v noci sa mi na ulicu nechcelo.
A ten bordel, ohorky vyhadzoval z okna, plul, hlucny i jeho kompania sukmenovcov.
Radsej som sla po schodoch po neprijemnosti vo vytahu s jednym z nich.
Jednoducho, horsie ako na istanbulskom bazare.
Je to Vas nazor, neberiem Vam ho, ale nesuhlasim s nim. Studia je jedna vec a skutocnost druha a to mam i prijemne rozpomienky.
V tom uvode som sa stratila ....
Co je to ta idealna rodina, ako to v takej idealnej rodine vyzera?
Prosim, blizsie vysvetlit.
Ja nechcem byt za Vasilisu premudrelu.
Ale ....
Rodina sa sklada z jednotlivcov, nik z nich nie je ideal a predsa vytvoria harmonicky celok a asi o to ide o suzvuk rozdielnych zvukov a nastrojov v jeden funkcny orchester
Stanislav,
mate pravdu, prehlad nemam.
Na Vase blogy chodim sporadicky, viem, ze cudzinec je sice tvrdohlavy, ale komunikovat sa s nim v medziach slusnosti da.
Ja hryzt nikoho nebudem, jed pustam iba vtedy, ked mi niekto aj cez hajz.lovu misu do r... hladi. Avsak ziaden vyznam to nema.
Hryziem melon a to mi bohato staci.
Prijemny vecer!
Pan Repa, mate uzasnu prilezitost, ktoru vam priamo vlozili do ruk .........
Ziadajte po predstaviteloch Europy, aby prestali platit vypalne do kadejakych spolkov na obranu ......
Su to likvidacne poplatky a zbytocne.
Dokazte, ze vam na mieri zalezi, na bezpecnom svete bez zbrani.
Media maju silu, vyuzite je v prospech dobra nas vsetkych!
Dakujem!
Arizona ... to je ten stat, kde sa uchadza o post do Kongesu SS moslimka Deedra Abboudova?
Ktora bola tercom nenavistnych, zlostnych a zlomyselnych utokov pre svoj povod?
A ti dvaja rozpravali o mieri, o bezpecnosti, rozpravali o tom, ze dnesnym dnom vsetko to harampadi roztavia na radlice a budu orat a siat?
Roztomila tvaricka .....
Ono to je tak nejako, vzdy sa nam cnie po tom, co nemame a ked to ziskame, nadsenie vyprcha .... medzi tym skautingom a cinnostami v ramci pioniera az tak velmi velke neboli.
Klikla som s vedomim, ze iste po predchadzajucom zazitku sa rozptylim a spestrim si den.
Dik a ja mam tiez .... pocet mudrych je take zanedbatelne mnozstvo, ze svet ani nemaju sancu oblazit ...
Majte sa fajn!
Ojoj, prestante na seba ganit ....pravnikmi sa vyhrazat ..... co vam sije, skutocne nemate ine starosti a zaujmy?
Odporúčame