Blog ste zaujimavo spestrili fotkami, potesili zrak.
Mna na tom zaraza, ze vobec nikde som nenasla vyjadrenie Vietnamcov a ani nik ho neziadal.
Taktiez mi chyba vyjadrenie SIS, vsak to bola akcia tajnych sluzieb.
Cele to smrdi .... z Bavorska samotni Nemci odlifrovali Ujgura z Ciny, ktory v Nemecku ziadal o polit.azyl ... prekryvaju svoje nedostatky Vietnamcom.

