Ta prava o skandale a blamazi kyda ....
A, Natasa, kde skoncilo to "chudatko zneuzivane" z Cisteho dna?
Do coho, Natasa, nos strcis, to do ser.kas!
Rada by som sa dozila toho, ako ta budu hnat ....
Ta prava o skandale a blamazi kyda ....
A, Natasa, kde skoncilo to "chudatko zneuzivane" z Cisteho dna?
Do coho, Natasa, nos strcis, to do ser.kas!
Rada by som sa dozila toho, ako ta budu hnat ....
Vazeny pan politolog, pravnik a co takto ... zostat samymi sebou ....
Nabozenstva vznikaju, ked sa spekulant stretne s hlupakom /Voltaire/ a vysihol to presne.
Katolicizmus bol nasim predkom nasilne vnuteny .... Polabski Slovania, Luzicki Srbi, to boli desiatky slovanskych kmenov na uzemi dnesneho Nemecka kruto ponemcovani a pokrestancovani, to vari nam ma byt vzorom?
A Vychod, tam Slovana s lupou treba hladat, vsak samotny Konstantin bol askenazsky .id.
A v pripade vrazdy E.Valka nechybili .... to su ti slovenski "obhliadaci" tak neschopni?
Tu vobec nejde o demografiu, malo prispievatelov do socsystemu, ..... ved automatizacia a robotizacia ....
Tie diskusie su o nicom, pokial sa nediskutuje pravdivo, o skutocnom dovode.
Skus sa pytat vladimira putina, to bol jeho napad, odvazat teroristov a nie ich vykynozit, aby uz skodit nemohli.
Vsak mnohi z nich nasli nove uplatnenie u turkov alebo v kosove i BiH.
Pan Toma, aspon uvadzajte pravdive informacie a neklamte!
Europania Grekov nezachranovali ....
Slovami macronovskeho nadsenca Silvia Berlusconiho "MUSI TO VYZERAT AKO ZMENA, ale v skutocnosti sa nic menit nesmie!"
To uz tu bolo, v Grecku Syriza. A ako po volbach vyhlasoval Luigi di Maio "zostaneme spojencami Zapadu, NATO, EU, eurozony" menia nazory ako vietor fuka .... a Mateo Salvini len kopiruje washingt.tvitovaca a v konecnom dosledku na to doplatia zase len ti europania ..... a spekulanti sa zas nabalia.
Skoda, ze Washington Post sa nevenuje svojej mafii.
A co vam brani usporiadat referendum o vyystupeni z EU a NATO?
Vsak k-lsns s velkou estradou a za zvukou bubnov i fujari uz pred dvomi rokmi zacalo zberat podpisy, este zberaju?
A co dalej? Moznosti dalsieho fungovania su ake?
Strata po sankciach USA/EU - Rusko cini 90 mld, najviac boli postihnute Nemecko, Grecko, Malta, Taliansko a Finsko ....
Rusko dovozy z EU nahradila Tureckom a J.Amerikou, USA obch.obrat navysili.
Rusko tratilo len nizkou cenou uhlovodikov, aspon tak zdovodnovali prepad ziv.urovne Rusov.
Cina taktiez netrati, export ocele do usa je smiesny aj tak Cina ide tieto nerentabilne zavody zatvarat.
Nepriaznivy dopad na amer.farmarov a EU.
Iran uz davno dolar vynechava, problemy vzniknu zase len eur.firmam etablovanym na iran.trhu a bude to citelne, Nemci uz hlasia utlm.
Zo strany Trumpa je to len sproste vydieranie EU.
Za min.rok len Nemecko vydalo na migraciu20,8 mld a to este nie je konecne cislo.
Afriku rozkafrali, Blizky vychod este nekonci a ruski policajti sa postarali o prisun cez Idlib zdemokratizovanych bojovnikov, mnohi koncia v Kosove a BiH.
/Al-Jazeera Balkans, Handelsblatt/
Nazor si urobte sam. Tak cisti trump v EU.
Z verejneho zivota sa nestahuje ...
Tie podvody su stare a vedelo sa o nich, robil to s pozehnanim a za odmenu dostal prezidentsky flek.
Nikdy nebude sudeny a odsudeny.
To neradil casopis, ale konkretny clovek ...
Fiha, tak teraz chcu vysvetlenie redakcie.
Nuz, v pripade zverejnenia, ze trump ma prepojenie na ruske banky, zaluju predstavitelia onych ruskych bank (dotovali aj clintonovic nadaciu) vysetrovatela a nie BuzzFeed, ktory to zverejnil.
Ani agenturu, ktora si najala toho vysetrovatela.
A teraz taky rachot a buchot, uz su smiesni ...
A co?
Mohutnu vystavbu "kralikarni" zacali Francuzi pre pristahovalcov z Afriky ...
Pre Slovensko to nebolo najstastnejsie riesenie.
Tak, globalna liberalna demokracia (neoliberalizmus), co sa clovek nedozvie, hmhm ...
A kedy bol Izrael za nieco sankcionovany?
Porovnavat Krym, Tibet s Gazou je viac nez uletene.
Ale, ale ... neznalost sotva ... ucelove klamstva, draha!
A kedy nejaky iransky predstavitel sa verejne vyhrazal Izraelu?
Hamas a ci Fatah nie je hlas Palestincanov.
Negevska pust /najrozsiahlejsi podzemny komplex na vyrobu jadr.zbrani, kde nemaju pristup ani inspektori MAAE/ zije tam cca 200 tisic beduinov, zili tam od pradavna, kedy po state Izrael nebolo ani vidu ani slychu. 35 dedin Izrael neuznava, odopiera im civiliz.vymozenosti ako voda, kanalizacia, elektrika a nasilne ich deportuje do mestskych zon. V Gaze podla ocitych svedkov tecie voda len niekolko hodin denne ...
Ako sa mnohi vyjadrili nech ich radsej zastrelia, uz sa im neziada zit ...
Palestinske mesta Lydda a Ramla, obyvatelia donuteni pracovat v neznesitelnych podmienkach na pusti bez vody, tak to zaznamenali pracovnici MCK, staci si to pohladat a nie rozsirovat klamstva ....
A co masaker na lodi Marmara /31.05.2010/? A co Liate olovo? Alebo Pilier obrany?
175.000 izrael.vojakov, tanky, dela, lietadla proti 10.000 ozbrojencom Hamasu s molotkoktejlmi?
Cim technicky, materialne vyspelejsia spolocnost, tym chladnejsia na city.
Ludia maju pomylene hodnoty.
Cim primitivnejsi grazel ovplyvajuci peniazmi, tym ospevovanejsi.
Ale bedara, ktory sa snazi iba prezit, nikomu neskodi, zdehonestuju, pospinia.
Bol to Benjamin Netanjahu, ktory v r.2002 vystupil v amer.kongrese a presvedcivo klamal o tom, ze ma dokazy o jadrovej vyzbroji Saddama H.
Irak musel byt potrestany za nedotiahnutie vojny s Iranom.
Ako i Syria, za to, ze stoji pri Irane. Izrael inak existovat nedokaze len tak, ze robi rozbroje, klame, podvadza, vedie vojny a nici svet.
Ariel Saron, 10/2001, "My, zidia, ovladame Ameriku a Americania to vedia."
Nebyt zidov, Donald Trump je nikto, iba splaca dlh .... krvou inych.
Represka, ze ta humor neopusta ....
Odporúčame