Tie ingoty Ag+Au ťažené v ruskej bani Kupol na Čukotke z väčšej čast patria kanadskej spoločnosti Kinross Gold a nie Rusom ....
Tie ingoty Ag+Au ťažené v ruskej bani Kupol na Čukotke z väčšej čast patria kanadskej spoločnosti Kinross Gold a nie Rusom ....
Naďa to má spočítané .... generálny prokurátor ju obvinil z terorizmu .....
Z hrdinky, ikony demokratizácie, bojovníčky sa stala teroristka, ktorá zosnovala, zabezpečila a navádzala na ozbrojený útok na ukraparlament, znie obvinenie.
Ja som oslovila dve také centrá v Berline, meno im známe nebolo.
Tým nechcem povedať, že klame, ale vyzvala som ho niekoľkokrát, aby napísal aspoň názov periodika a či webstránky, kde publikuje a má taký ohlas, ako sa chválil a dodnes info nepodal.
Chválenkár a tlčhuba, je mi to nepríjemné napísať, ale tak sa mi javí a ešte má tu drzosť osočovať iných.
No, skončila som, premárnený čas.
Pardón .... Hawking mi bol známy ako ....
Ja teda neviem posúdiť, či je niekto génius a či nie, ale Donald Trump o sebe tvrdí, že je a ja mu verím.
Vám však veriť nemožno, to som sa viackrát presvedčila, čítajúc Vaše blogy.
Stephen William Hawking mi bol kritik Izraela, varoval pred geneticky úpravami vírov, genet.inžinierstvom a umelou inteligenciou, bol zástancom vesmírnej kolonizácie k prežitiu ľudskej rasy.
A spomínam si na vraj jeho výrok Čas a priestor sú konečné, hoci nemajú konkrétne hranice. Ako zemeguľa, na koniec nedôjdete,
Jeho rukami bola dcéra Lucy, novinárka a spisovateľka.
Do oblasti jemu najbližšej - tajomstvo kozmológie - som nevstupovala, nezaujíma ma to. Ale vyznávam per aspera ad astra.
~~~~~~ pán Bednár, ja byť na mieste činovníkov Pravdy, už dávno máte zákaz vstupu, toľko hlúposti, čo ste popísali je priam trestné. A to som čítala iba časť z Vašich blogov.
Možno niekoho oslovujete, iste je viac takých, ktorých odpudzujete svojou nafúkanosťou, drzosťou.
Tak zbohom ostávaj, Robert!
Na oslavu tvojho odchodu v Rusku aj zlaté ingoty z neba padali a čuduj sa svete kanadskej firmy Kinross Gold. V Rusku ako na Slovensku ..... Ahoj!
Nechcem znevažovať Vašu prácu, ale ..... Fico vládol dlhý čas, zo št.rozpočtu tieto mimovládky sú dotované, prečo nie sú aj štátom kontrolované?
Akosi som nadobudla presvedčenie, že Ficovi toto prišlo vhod, odíde "vynútene", kedy akože sa ekonomike darí ..... houbeles, umelo vytvorená prosperita a príde veľmi hlboký a pre mnohých drastický pád. Čoho on už účastný nebude. Takže určitým spôsobom vyhral.
No, nič to, bolo aj lepšie, majte sa fajn, rada som zašla na Váš blog, nech sa darí!
Aspoň vidieť, že Slováci na Slovensku sú len štatisti ....
Aká rekonštrukcia, treba nové voľby.
Nech sa tí bojovníci ukážu, s ťažkým srdcom, ale súhlasím s nimi.
Títo vládnuci tam nepatria i preto, že dovolili takúto šarádu.
Budúcnosť patrí tým mladým, akú si vybojujú, takú budú mať.
Dištancujem sa od ich výziev, za mňa nehovoria, nepodporujem ich, ale istým spôsobom ich chápem.
Váš blog je vulgárny a naviac zavádzajúci .....
1/ 4.3. Boli nájdené dve osoby, neskôr identifikované, otrávil sa i policajt, ktorý ich našiel + 20 iných
2/ 7.3. Boris Johnson - prípad sa vyšetruje, nevieme, kto za tým stojí - povedal v priamom prenose, zverejnili mnohé periodiká
3/ 7.3. Mária Zacharová uviedla, že špekulácie ohľadne Ruska sú umelo vytvorené za účelom dehonestácie ....
Média majú právo špekulovať vzhľadom k tomu, že útočná látka mala ruský rukopis, seriózne média to iba skonštatovali a do vystúpenia Zacharovovej na Rusko nik priamo neútočil ......
Premiérka T.Mayová, 12.3.
Na úvod prehlásenia v parlamente uviedla, že zdieľa netrpezlivosť tejto snemovne a celej krajiny, aby sme hnali zodpovedných pred spravodlivosť, musíme ich poznať.
Zdôraznila, že je potrebné dodržať správny a nechať sa viesť dôkazmi.
Vyzvala Rusko, aby podalo do stredy dôveryhodné vysvetlenie.
Média rozpuumpovala nežná Mária, tá spustila lavínu.
Dnes bol nájdený zadusený ďaľší Rus v Londýne, Nikolaj Gluškov. Pomáhal "slávnemu" Berezovskému vykradnúť Aeroflot. Pritom Scotlad Yard chráni isté ruské persóny nepretržite 24 h, napísal ďaľší Rus Demian Kudrajcev /zakladateľ Moscow Times, Vedomosti/.
Žeby ruský krtko infiltrovaný v Scotland Yarde?
Skripaľ odovzdal Ml6 "telef.zoznam" zamestnancov ruskej voj.rozviedky, zničil stovky životov, bodaj by ho voľakto nechcel odpratať ....
Zaujímavé vyhlásenie predsedu ZV britparlamentu Toma Tugendhata '.....útok nervovou látkou na Škripeľa a jeho dcéru sa javí ako štátom sponzorovaný pokus o vraždu ..."
Už je to trápne ako sa opakujú .....
Za krátky čas som čítala toľko verzii, že ani divá sviňucha by to nerozryla.
Stačilo.
Kto spravuje eurofondy? Ministerstvo dopravy, zdá sa a kto riadi Ministerstvo dopravy?
Ďalej som nečítala ....
Ktožeby Marxa nepoznal, iste i takí sa nájdu ... ale vďaka za text.
Po nájdení "Die Grundrisse" , zápisky, ktoré vraj Marx vlastnoručne napísal, ako pôdorys veľdiela Kapitál.
Poniektorí vyslovili kacírsku myšlienku, Marx je plagiátor. Opisoval od dávno zosnulého Peržana Ibn Chaldúna.
A ja im verím .....
Marx bol burič, bojoval iba h...ou, zomierať však mali tí ostatní, proletariátom opovrhoval, čo vyjavil Engels.
Kto chce nech spomína ....a za ten čínsky socializmus ďakovať netreba, otročina to je, však najvyšším radcom čín.verchušky i samotného Sia je marx.súkmeňovec Lawrence Kuhn.
A.Eistein by dnes oslavoval narodeniny ....
Vzhľadom k prezentácii veľaúspešného Elona Muska sa asi nehodilo napísať, že to bol S.Hawking, ktorý sa začal venovať projektu medzihviezdnych ciest, ako možnosť zachovania ľudskej rasy. Financoval to ruský miliardár Jurij Milner.
Hawking bol bojovník a takí nezomierajú, nech letí hviezdnym priestorom bez nehody ....
Nebol to Uzbekistán a projekt nových pesticídov?
Stručne, jasne, výstižne.
Sicílska mafia žije z eurofondov a nikomu to nevadí a vedia to všetci.
Na záver: "Politika je často šialenstvo mnohých pre zisk niekoľkých." Jonathan Swift
Už som to viackrát v minulosti písala, dochádzaju zdroje, toto je vojna o zvyšky.
R.Fico je obklopený neschopákmi, ale so záujmami.
Je mi ľúto, bol to schopný politik, vypracoval sa, mal na viac ako na provinčného politika. Chcem veriť, že to ustojí, kvôli cti.
malinova, nič v zlom .... študenti sa radi vyhnú vyučku a vybláznia bez dôvodu. A každá generácia by chcela tú svoju revolúciu, zapísať sa do dejín.
Akosi mi uniklo, čo si tou tapetou chcela povedať.
Diskusiu som zavesila na klinec.
Nebyť článku v Špígli ani nos sem nestrčím.
Pána Murína mám za odborníka, zaujímmal ma jeho názor. Preto som sa navrátila na chvíľu domov, k mojej Pravde, ale už mi je cudzia.
Napísala by som milé od Teba, ale ....
Pán Murín, nebola to talianska mafia, možno to tak niekto schválne narafičil.
Treba chytiť Toma Nicholsona pod krk, nech spustí serenádu. On upozornil na vraha z kruhov tal.mafie.
Talianski mafiózovia takto nepracujú.
Dovolím si tvrdiť, že ten nešťastný Kuciak nič prevratné neobjavil. Prepojenie mafie na štát bolo známe, asi pred rokom, dvomi o tom písala jedna novinárka a iste je živá a zdravá.
Treba loviť tam, odkiaľ Kuciak dostával tipy, návody a kontakty .....to je môj názor, finito!
Pán Bednár, hnojiť ste mali na zimu, teraz to akurát príšerne smrdí.
Hergot, ste chlap, tak nekňučte! cvikovi to stručne a jasne vyfarbite!
Pretože i on, mierne vyjadrené v linkovanom blogu zavádza.
Od Vás tie "zaručené" správy beriem s nadhľadom a s úsmevom. Ale on ma vytočil, keď Vám to chcel natrieť aspoň nemusel klamať.
Sťažujete sa ako frndolína, ste ako kofa na trhu.
Jejda, trocha grácie by to chcelo ....
Odporúčame