Tak si v zdravi a prijemnej nalade uzivajte tie vtacie migrantky. Majte sa fajn!
Tak si v zdravi a prijemnej nalade uzivajte tie vtacie migrantky. Majte sa fajn!
Vdaka za nazor, ktory ma presvedcil, ze konam spravne.
TV ani nezapinam, snad funguje, ale po precitani Vasho nazoru to nebudem ani skusat.
To, co sa deje teraz je podobne tomu z 50. rokov, ale i odlisne. Podstata zostala, boj o koryto.
Prijemny den!
sorbon a odkial ze mas tie fakty? Nie nahodou z kadejakych "historickych analov"?
Sotva si bol ucastny a v hlavnom stane v Moskve toboz si v tej dobe nebol.
Studium je jedna vec a spravne vyhodnotit druha .... ale o to tebe a tvojim sukmenovcom predsa nejde, ide len o tu tvoju/vasu pravdu.
06.03.2018 Boris Johnson na tlačovke .... nevieme, kto za útokom stojí .... 07.03.2018 Mária Zacharovová začala vyplakávať, zase nás krivo obviňujú a až o 3-4 dni vystúpila Teresa May v britparlamente, kde obvinila Rusko.
Dovtedy iba média špekulovali a Ruska Mária napasovala Rusko do role obete.
Už je to únavné žrať im tie pomyje, ale zdá sa, že nemysliaceho obecenstva majú stále dosť. A tak budú pomyje liať ďalej a na banketoch sa budú kolegovia, parťnori objímať, ako s holotou zase vybehli.
Rusko sa spolupodieľalo na tvorbe medzin.pravidiel i zákonov a vôbec to nevyužíva. Prečo?
Stačilo, aby Ruska Mária namiesto známeho cvrlikania, rázne upovedomila Londýn a svet.verejnosť, že žiadajú neodkladné vyšetrenie napadnutia ruskej občianky za účasti ruských vyšetrovateľov ..... a teátro by skončilo, ale potom by sa holota už nemala, o čo prieť.
A Lavrov to zabuchol, keď sa vyjadril, že to je pomsta za Sýriu. Že ho haňba nefackuje!
Ale aspoň máte témy ....
cvik, pobavila som sa, dík!
Alexej .... j a nie y, to ani tá pocukrovaná lilisun nezvládla.
Ani som tú jej tirádu nedokázala dočítať, cukor sa mi zvýšil.
Keď Dostojevskij, tak som si spomenula na jeho list "Učencovi" (v Európe)
"Ľudia tu vedia čítať i písať, ale sú obmedzení a hlúpi ...." čo by Rusko Európe mohlo ponúknuť? Len to, čo Európa už má ....
Británia pevninskou časťou Európy pohŕda, viď brexit, ale pevninská časť Európy za Britániou stojí .... choré, ešte sme sa z britskej zradnosti nepoučili?
Asi pred dvoma dňami som čítala od nejakého Francúza ospev na ruskú ekonomiku a ako prvé uvádzal spotrebu elektriny ..... len zabudol uviesť, že tá spotreba súvisí najmä so zastaralosťou ruskej rozv.siete a vysokou stratou pri distribúcii a soviet."technológiou" a či výrobou náročnou na elektr.energiu /výroba Al/ .....
Pokiaľ mi je známe, ten mladý chlapec neobjavil nič prevratné ....
vlado a z čoho usudzuješ, že som zakomplexovaná?
Ach, jáj, božínku ..... vzorec na výrobu novičoku je známy od 1996 alebo 1998 ....
A Rusi neklamú?
P.C.Roberts je veľmi usilovný pisateľ drístov, pamätam si jeho chválospevy na Donalda Trumpa i jeho opovržlivé slová na tú istú persónu.
Môj voľný čas je vzácny, aby som ho premrhala čítaním výlevov nevyrovnaného reaganposkoka.
Kedysi ste tvrdili, že sa nebavíte s ľuďmi, čo nepíšu pod vlastným menom, dnes píšete, že si vyberáte s kým sa baviť budete.
Váš blog, Váš priestor.
Tvrdili ste, že pracujete ako zdravotná sestra, dnes tvrdíte, že ste grafologička.
Nuž, list čítať nebudem, nezaujíma ma korešpondencia iných.
Ale zaujalo ma, že pani Kušnírová na nejakom zhromaždení v Prešove, ak si dobre spomínam, za vraha označila vtedajšieho premiéra.
A tak som sa snažila predstaviť situáciu, ako by som asi reagovala ja.
Tú pani Kušnírovú som nepochopila a nechápem. Ja by som sa stiahla do ulity a trpela, nežiadalo by sa mi bliakať po námestiach a osočovať iných.
Iste, sme rôzne a rôzni ...
To, čo povedal sulík na adresu Radičovej, viac napovedá o jeho "charaktere", ako o nej.
Nezávislé vyšetrovanie, kde to žijete .... dodnes nezávislé vyšetrovanie zostreleného malajizského boeingu nad Ukrajinou nebolo ukončené. Zdá sa, že sa vyparilo do stratena.
Rusko nech sa nehrá na obeť a trvá na vyšetrení pokusu vraždy svojej občianky Julie Skripaľovej.
Tieto hrátky už nie sú ani úsmevné, keď trpia nevinní, ale unavujúce a nebezpečné len pre nás, ktorí elitou nie sme.
Všetko sa to točí len okolo novinára Kuciaka a čo jeho priateľka?
Ako archeologička pracovala pre veľmô "interesantnú" s.r.o.
Čas ukáže .... alebo aj nie .....
Drahá, fachčíš? Fachči ďalej, nedaj sa rušiť +++
Dúfam, že hladina Váhu stúpla po tom tvojom potoku sĺz, nos si vyčistila.
Aspoň si sa mohla vyvarovať pravopisných chýb, drahá lilisun.
Je to tragédia, ale konšpirovať netreba.
Ty si po krátkej odmlke nabrala priam raketový štart.... odprezentovala si celú gymnastickú olympijskkú zostavu slov.politspektra.
Od kotrmelcov až k salto mortale ... len pokračuj!
Veľmi pekne ďakujem za exkurziu, ktorú ja fyzicky už neabsolvujem. Bolo to zaujímavé i podnetné.
Spríjemnili ste mi sobotné dopoludnie, teším sa i na budúce sprostredkovanie, nech Vás elán a túžba po bádaní neopúšťa.
Ešte veľa šťastných kiilometrov bez nehody,
Odporúčame