To nik neospravedľňuje ani neschvaľuje.
Záhadou je, že nik nepíše o tom, čo tomu predchádzalo ...... soums, hm!
To nik neospravedľňuje ani neschvaľuje.
Záhadou je, že nik nepíše o tom, čo tomu predchádzalo ...... soums, hm!
Zrejme vy, kotlebovic budete hluchí a slepí .... keby boli katalánski policajti nastúpili do ulíc, špeciálne sily tam nemali čo robiť.
Prečo katalánski policajti sedeli doma a nechránili katal.občanov?
Oni vyjdú na svetlo i tie videa, kde sú špeciálne sily napádane radikálmi z CUP, len teraz to netreba.
Ako katalänski radikáli z CUP napádali starostov katal.miest a obcí, poslancov ...ktorí nejavili patričné odhodlanie pre katal.vec. Ako počas demonštrácii pálili, ničili všetko okolo.
No nech majú ten svoj štát a Madrid nech zabudne na kolon.minulosť.
Lenže háčik je v inom - Dlhy - nesplatiteľné dlhy .....
A prečo Madrid Kosovo neschválil?
To ti asi kotlebovec nedochádza, že?
Ešte raz sa pýtam ..... prečo odmietli katalánski policajti (Katalánsko má svoju vlastnú políciu) vyjsť do ulíc?
Prečo nechránili občanov?
Emotívne obrázky zakrvavených starčekov, brutalita represívnych zložiek odsúdeniahodná, ale zábery titušiek, ktoré to vyprovokovali nikde.
Aká zhoda médii s tými opozičnými, Madrid veľmi dobre vedel, prečo neschválil Kosovo.
A čo s tým má EÚ?
Asi to, že bude musieť splácať katalánske dlhy. Katalánski páni narúbali 72, 2 miliárd dlhov.
Rajoy robí jeden kiks za druhým ....nechce sa mi veriť, že je až tak neschopný.
Nech by robil, čoby robil, je spriahnutý s Kimom a basta fidli.
Tak ako? Už pred min.polrokom ste vypisovali, že už môžu, teraz, že ešte len .....jedného by z toho šľak trafil.
soums i Vy?
A ako to chcete zmeniť? Viac ako 80% slov.ekonomiky je v zahr.rukách, potravinovopoľno sektor rozbitý, bez vlastných fin.inštitúcii (dlhy i súkr.osôb v cudzích rukách), bez meny, bez akcieschopnej armády a .... veď to všetko poznáte, dohoda s usa o navážaní migrantov do rozdeľovacieho centra .... cielený odsun mladých a životaschopných na Západ .... ako toto chcete zvrátiť?
Si naivná .... ľudia v 89 informovaní boli, nezaujímalo ich to.
Zažila som desiatky ekonómov teoreticky i prakticky zdatných, ktorí písali, čo bude, až bude ..... mnohí boli umlčovanií, dehonestovaní, iní splynuli s davom a zháňali suprafleky.
Prof.Staněk, kde bol doteraz? Robil kariéru, zabezpečoval rodinu a zabezpečil. Dnes už môže pizúkať, čo chce, je to nezvratné a ani ľudia zmeny nechcú, vlastne ani nevedia, čo chcú.
Nepochopila si vôbec, čo som napísala.
Poniektorí si živnosť postavili na frflaní, pizúkani a to je, žiaľ, tak asi všetko.
A budú pizúk aj o desať rokov to isté, tí istí....
Tie tvoje alternatívne a tí kumštíŕi v nich, nedaj si svoju vieru v nich vziať a s bohom zostávaj!
Do "pekla" dôjdeš tak, či tak. Nie, že si zlý človek, ale .....
Prestaň rozširovať sulíkovské klammstvá o Grécku.
Grécka dlhová kríza bola záchrana nemeckých a francúzskych bánk, čo povýšili na celounijný problém.
Prečo banky neschopnému Grécku požičiavali? Nie sú trpáci, vedeli, že Gréci nie sú schopní splácať. Gréci platili do NATO 7,7% nakupovali haraburdy .....
Dnes nemecké fi skupujú grécku infraštruktúru, nehnuteľnosti .... za pánbohzaplať, Zeus musí kliať až Olympom trasie.
Katalánska vláda /nie vláda v Madride/nasekala Kataláncom 72,2 miliard € dlhov .... bankrotársky štát na obzore.
sajmon, sympatická rebelka bez príčiny a či hrdinka z "Jedz, modli sa a miluj".
Pohodové čítanie pre spestrenie a vďaka i za tipy.
Pupík, ja som od GP nepočula, že by Fica, premiéra označil za klamára, dokonca ani nevyvrátil tvrdenie .... iba konštatoval, že Kiska ho o zásah v tejto veci nežiadal.
Ale hovorili o tom a nemali ..... kiska mohol zájsť do parlamentu a oboznámiť so situáciou a nie separé s GP, premiérom, ministrom financií .....
Prezident Nemecka odstúpil pre malichernosť, zúčastnil sa recepcie banky, z ktorej čerpal hypotěku ..... maďar.prezident pre plagiát ..... nemyslíš, že kiskov problém je oveľa závažnejší a najmä to, ako ho riešil?
To neuhráš.....
malinova a čomu to pomôže, to rozoberanie?
Však niektorí si na tom postavili živnosť a to je tak asi všetko.
Pozri, ako sa AJ vplížil do slovenských domácností. Už rodný Slovenský jazyk je druhoradý.
Ako napísal jeden múdry človek, v archetype Západu, čo presne popísal už Shakespeare, je ukrytá snaha dobývať (silou), učiť (diktovať) a podrobovať (riadiť) všetkých ostatných.
Občania ostbloku musia pochopiť, že Západ sa k nim správa ako k porazeným..
To nie je priateľstvo!
Západ bez boja dosiahol historické víťazstvo nad večným nepriateľom.
Nemáš výraznú vodčiu osobnosť, nemáš národohospodára a dušou zapáleného národovca.
Tak aspoň budem pri stole, aj keď nechcený, ako pod stolom ako pes.
Namiesto, aby sa tí ťažkí inteligenti spojili a vymysleli spoločnú stratégiu, všetko zhadzujú už v zárodku.
Nie je nič lepšie pre zámery hegemóna ako táto rozpolcenosť ....
Uži si krásny víkend, mäm iné povinnosti, ahoj!
Pán Fábry, prepáčte, že som si dovolila tie veci spomenúť, chcela som iba doplniť.
Nepublikujem, som len prostá žena, ktorá chce mať jasno, aby som sa dokázala zorientovať.
Chápem, že všetko nemožno v takom blogu obsiahnuť, ak Vám vadí moje pripomienkovanie, mrzí ma to, ale smutná z toho nebudem.
Ďakujem za všetky doterajšie analýzy i tie budúce.
Majte sa fajn a nech sa darí!
Ja som ich čítala pozorne a vždy, buď väčšinou korešpondovali s mojimi zisteniami, a našla som i nové poznatky.
Tak ešte raz, ďakujem.
malinova, krajina, ktorá nemá svoju vlastnú menu nie je zvrchovaná!
Krajina, ktorá je potravinovo nesebestačná, bez fin.inštitúcii, bez priemyslu, nie je svojprávna, zvrchovaná ......
A punktum, zbytočné to rozoberať.
Fíha, .....kauza až neuveriteľne dramatickej krízy medzi ...... nepreháňate?
Aha, Max .... odborník na výrobu čiernych peňazí, ale neprezradíš ..... tak už som v obraze.
Ešte raz, vyššie ako i v prípade výroby čiernych peňazí ..... mierne povedané, tliachaš!
Odporúčame