oboma, láskavo uveď link, z ktorého som mala podľa teba príspevok pod týmto blogom skopírovať.
Rada sa poučím.
Zrejme budeš ďaľší z božskej jazdy, zisťovať to nebudem, nestojíš mi za to.
Tak šup s tým linkom!
oboma, láskavo uveď link, z ktorého som mala podľa teba príspevok pod týmto blogom skopírovať.
Rada sa poučím.
Zrejme budeš ďaľší z božskej jazdy, zisťovať to nebudem, nestojíš mi za to.
Tak šup s tým linkom!
Mne žily nenadúva, mne tam zrejme na rozdiel od teba koluje krv a nie jed.
Ja len neveriacky krútim hlavou nad úbosťou tých, čo voľbou banderovca z bb pľujú na hroby tých, ktorí zomreli, zabití, umučení, zavraždení, aby sme my mohli žiť.
Neviem, čo napísal sumerčan, údaje sa rôznia, ako i metodiky výpočtu ..... lenže ľudí nezaujíma ani min.mzda ani medián ani priemerná, ale to, čo im ostane na bežné výdavky .....
Ako v prípade priemernej mzdy .... však od tej sa odvíja plat poslanca i vlád.činiteľa.
Pred 1989 patrila krajina ľuďom, ktorý tento fľak zeme obývali, budovali, zveľaďovali a vytvárali.
Vybudovali ľahký, ťažký i elektrotech.priemysel, potravinársko-poľnoh.kompex, služby cenovo dostupné a v banke i úrok na úsporách ..atď ..
Všetci bez rozdielu mali prístup k zdrav.starostlivosti, vzdelaniu, športu, školy, škôlky v prijateľnej cene a dostupné aj v zapadlých dedinách.
Dnes 2017 sú títo Slováci len podnájomníkmi v krajine ich dedov, ako napísal Thomas Piketty ...východoeur.krajiny vlastnené zo zahraničia ... kolónie afr.typu napísali na Bloombergu.
Dnešné maslo uráža to minulé!
Ľudia nakupujú, žiaľ, väčšina za cudzie a modlia sa, aby v zdraví splatili a práca "neodišla."
Neistota a strach je súčasťou slov.domácností, ale banánov a toaletného dostatok i zahr.dovoleniek a aby sme v hanbe nezostali i na dlh.
Cena masla je to najposlednejšie, čo slov.pracujúca chudoba rieši.
Aj a aj ....
Neuveriteľné, malinová, ty budeš toho hochštaplera sulíka obhajovať, hoci jeho klamstvá už preukázané boli.
To jadro alebo dvojrýchlostná podľa Junckera má len povrchné obrysy, ešte to jednoznačne a záväzne definované nebolo.
Slovenský občan pôvodom z Indie ... cipísek, len tak ďalej!
Mali by ste presnejšie konkretizovať, aby sa naši počerní spoluobčania u nás už 500 rokov aklimatizovaní neurazili.
V Barcelone si boli veľmi dobre vedomí, že konajú protiprávne a že môžu tvrdo naraziť.
I napriek tomu ľudí predhodili a ani sa ich nesnažili ochrániť.
Načo majú katalánci svoju políciu?
So 72,2 miliardami dlhov to bude zúfalý rozbeh. S tak vysokou nezamestnanosťou, ktorá ešte porastie.
A s džihádistickým centrom už len mezuín chýba, aby bliakal zo strechy.
Ktože ich uzná? Štát Izrael a možno trumpetova emerika, však odtiaľ dostávajú noty.
Čím rozdrobenejšia Európy, tým rýchlejšie zmoslimovaná, bože, aký ste krátkozraký.
Petrozza +++ tak zblbnutí .....
Kotleba je fenomén ako fén.
Drístač, skutek utek ani nemá poňatia, o čom drísta.
Ale má skúsených a ostrieľaných návodčích. Tí sa postarajú o noty, aby zahral presne tú ich.
Cez kotlebu vidno holú pravdu, že na SK žiadne elity nie sú, sú len záujmy večne nenažratých. A úbohosť spoločnosti, tej, čo ho volí i tej skupiny, čo ho voliť dovolila.
Osoba, ktorá nazýva SNP pučom, osoba, ktorá sa nepohoršuje nad masovými vraždami nevinných slov.žien, detí a ktorá nikdy neodsúdila vpád a plienenie v Rusku počas II.svetovej vojny, keď tisova armáda po boku hitlerovcov rozsievala smrť v krajine nám bratskej.
Je to nehanebnosť, že takýto človek zasadá v slov. demokr.parlamente.
Kosti tých, ktorí boli zmasakrovaní gardistami a nemčúrmi žalostne hrkocú, ich pamiatka zvolením takej petrsóny do vedenia kraja povstalcov, národnej jednoty a odporu, bola pošliapaná .... hanba, ktorú už nič nezmyje.
malinova, dik za video, hovorili takmer to isté, čo tu vypisujem roky. Ako v prípade lži o Grécku, ktorú predniesol nemčúrik a tvoj sulinko opakuje do zblbnutia.
O špičkách eu to vyjadrila Doc.Švihlíková veľmi trefne, ale Keller hovoril o poslancoch,ktorí sa riadia stavom svojho bank.konta ... ľudia ich nezaujímajú.
Jadro a či dvojrýchlostná, zdá sa, že to bude klub západu. Takže žiadna možnosť zásahu, len plniť príkazy a nariadenia svatej pätice, šestice ....
Tú poslednú vetu si mala uviesť celú, komunizmus bola tiež istá forma globalizácie, ale s istou dávkou sociálnosti.
Za násilie v Katalánsku je vinná predovšetkým katalánska verchuška, tak to nedramatizuj!
Kataláncov ich vlastní predhodili ako obeť.
Katalánci s takými dlhmi, čo im ich vlastné vlády nasekali, nečakal nový začiatok .....
Danielka, to robíš často, že napádaš pravopis u iného, hoci sama chybuješ. Ja som tiež dorovnávala .....
Ale z vlastnej skúsenosti, pri dotykovom prístroji, chyba raz dva ..... trocha pochopenia by nezaškodilo. Lenže teba rozladil obsah, na ktorý nedokážeš reagovať, tak sa aspoň odreaguješ,danielka a či ....?
Máte rôzne prípady, my máme jedného takého "statočného", večne ožralý, hrdo sa pýšiaci v zelenom tričku k-lsns, ktorý nechodí do roboty, ale na stráž!
Ako ide kolo putiky, tak rehot a výkriky s ním.
Toť kriku na celé sídlisko, kolportér nejakého kotlebovského plátku dostal od domovníčky špinavý mop medzi oči .... už som ti viackrát hovorila, nesviň mi s takoutou jehvovou sektou chodbu a ani schránku!" Zmizni .... a na podiv, aj zopár ďaľších sa pridalo .....
Nechápem, z akých kanálov vyťahuje prívržencov ten donedávna s fakľou ako banderistánec po Slovensku pobehujúci "vlastenec" s poldegrafiou farára tisa spávajuci.
Á, nastupujú prešovsko-koš. fi s mytologickým podtónom ..... už som nedúfala .....
Čo by sa malo stať?
Ak by ľudia pohli rozumom, tak teraz by tie katalánske nacionalistické zrúdy, ktoré ich predhodili tej svorke, zmlátili jak žito.
Nič netušiacich ľudí vohnali rovno pod obušky št.polície.
Katal.vrchní museli predpokladať, ako to dopadne. Len prekrývajú svoje prešľapy.
Ale Katalánci nič z toho neurobia a opäť, keď tie zrúdy zapískajú, pôjdu sa nechať zmlátiť.
Žiaľ, počet premýšľajúcich ľudí je príliš nízky, aby mohli meniť svet. Tak nejako to povedal Voltaire.
Na juhu Francúzska, vých.Pyreneje žije po rozdelení Katalánska (1659), nazývané aj Sev.Katalánsko, 400 tisíc Kataláncov, nemôžu používať ani len svoj jazyk, ba ani historický názov Occitánia.
Hlásia sa o svoje práva, ale svet o nich ani nezavadí.
Aká starosť práve o to španielske .... lebo to sa hodí .....
evasta ++ iste rozhľadený ako Emmanuel Macron, chýba mu už iba Brigita.
Originál tu 01.10.2017 16:28 Uhr "Schmutziger Wahlkampf in Osterreich" http://www.tagesschau.de/ausland/oesterreich…
Ako umne viete všetko otočiť, aby to zapadlo do vašich schém myslenia ani o piaď viac .....
Lenže samotný expremiér Katalánska /je to v texte člänku/
A.Mas povedal, že nie sú pripravení, ten istý A,Mas, ktorý zorganizoval predchádzajúce referendum o nezávislosti Katalánska s obdobnou úcasťou a bez št.polície .....
Tie referendá budú organizovať asi ako OH.
Čo už s tebou? Spodina si a zostaneš ....
Odporúčame