marianno, mala som Vas za racionalne zmyslajuceho a blogy som citavala, hoci som sa nevyjadrovala.
Prosim Vas, Vy ste nepochopili, ze je to stupidne divadlo?
Ludi vyuzivaju k rozkolu a zatial im pripravuju jatky. Mnohe mesta v usa uz
kontroluju voj.drony, NG sa pripravuje na boj v meste.
Amerika je totalne vykradnuta, ziv.uroven bude len klesat, bieda, frustracia, hnev a nasilie, vsak i o tom Snowden priniesol spravu. Pentagon ma vypracovanu studiu o domacej obc.vojne.
Ze pre am.vladnucich su najvacsou hrozbou ich vlastni obcania a nie terorizmus, to je zasterka.
Obnovenie predaja zbrani psych.narusenym je zaciatok a potvrdenie teorie, ze v Amerike sa zacnu zabijat.
Prezidentske volby jasne ukazali, ze je uplne jedno, ktory z komediantov prezid.suboja sa stal prezidentom.
Prvy mesiac tohto am.prezidenta ukazal, ze je uplne iny nez vsetci predchadzajuci.
Trump je hlupy, plny predsudkov a zlomyselny takym sposobom, ako ziaden z predchadzajucich.
Zjasnite zrak, prosim!


