Ej, veraboze, to boli divoke investicie. Takmer kazdy chcel byt milionar, poniektori aj auta povyhravali, do roka im boli ulupene. Byty popredali a sli s batozkom po zobrani. Ba poniektori si nestihli ani skok do truhly nacvicit, preinvestovali i peniaze na tu truhlu.
Ale vsak svokor Sulina zo Sun si nestazuje. Ani Mojzis z Drukosu ..... ale najma ti, co tuto pyramidu vytvorili, dnes velkokapitalisti a kadejaki investicni magovia.
Na ludskej hluposti s nenasytnosti sa zaraba najlepsie. Pravda odveka, vtedy ide vsetko bokom i stare kamaratstva.
Ziadne odskodnenie nech si nenarokuju, nemaju nan narok a ani pravo. Boli upozornovani, nedbali ....
Nepatria do kategorie chranennych.


