Ja rada píšem od veci ..... denne min. jeden článok o svinstve, ktoré dostať v našom obchode je už únavné. Všetky nadnárodné korporácie vyrábajúce potraviny ich pre ostblok vyrábajú v Poľsku, tak čo sa rieši? Všetci to dávno vedia, teda ešte nejaká časť v Rumunsku.
Mám rodinu v Rakúsku i v Nemecku, takže viem, aké pracie prášky a či aviváž dostať tam a za akú cenu, keď sa mi to oplatí, tak si dám kúpiť. Aj kozmetiku a hygienické potreby.
Nie som náročná a veľa nepotrebujem, aby som sa naháňala po Rakúsku za potravinami. Zeleninu a ovocie mám najradšej priamo zo záhrady, táto "umelá" mi nechutí.
Snáď som sa vás nedotkla. To by mňa mrzelo .....


