ausak ?!? Nepoznám výraz a ani slovník cudzích slov mi to nedokázal dešifrovať ..... márne pátram, aus - ak ani z nemčiny to nie je ..... kam na také výrazy chodíte?
ausak ?!? Nepoznám výraz a ani slovník cudzích slov mi to nedokázal dešifrovať ..... márne pátram, aus - ak ani z nemčiny to nie je ..... kam na také výrazy chodíte?
I ja patrím ku Slovensku, hamujte, to nebol môj prezident a je mi úplne jedno, že sa odobral na onen svet, sviečku by som za neho nezapálila ....
Akí sú to hrdinovia, pozrimeže, špajzu majú prázdnu a tak hulákajú .... vyhlásenie hodné nášho hlúpeho Jana.
Veselý Silvester a ešte veselejší budúci rok, veľa šťastia!
Akciový trh je prehriaty, vzrástol o 1%, čo už stávajúcu akciovú bublinu nafúklo a tá praskne tak, ako praskla i tá hypotekárna, ktorá sa opäť nafukuje ..... určitá skupina bude dolovať, väčšina skonči v škatuli, ako tomu bolo toť v Číne.
Akcie mnohých firiem sú umelo nafúknuté, ich výkon nezodpovedá hodnoteniu ..... ako príklad Microsofte .....
Verzatilka, právom rozumnejšieho .... pokiaľ kritizujem iného pre nejakú vec, nerobím to isté, čo kritizujem, kapišto?
Čítaš blogy tejto "dámy"? Zaujímavá spleť obhajoby vraždiacich mexikánskych drogových kartelov a či kolumbijských ..... Ty, brďo, však tu sú diskutéri jeden ako druhý, vieš, že jedna fešná distingvovaná dáma tu má min. 10 nickov, ráno 5 a večer hodí 5 a možno i viac a píše o dušu o jednej i druhej strane ..... ale, iď, ja mám kotlebovcov i tých, čo ich ospevujú na fujare.
Keby mala rozum, tak sa nevyjadruje o nejakej Žitňanskej to je asi ministerky spravodlivosti sestra, tak hlúpo. To sa netýka Ruska, Rusko je iba zámienka a dnes sa nastupujúci am.prezident vyjadril, internet ľuďom neprospieva, si nečítal?
qperx, kotleba a írečitý slováčisko, nerobte si srandu ..... ona vraj žije na Belize, tak aspoň uvádza, tak som napísala, že je to raj slovenským mafiánov, ktorým ten bordel, čo na Belize vládne vyhovuje a asi za to mňa blokli a ja rada provokujem, ona sa už povyznávala z "lásky" ku kotlebovi a čo predstavuje tento územčitý u rici plecatý cícvor? Iďte, že Slováka, tfuj aj arab s mačetou by bola lepšia voľba .....
taranti, však som to napísala, za čo mňa blokli za tú vetu ..... že je kotlebovská dvorná bardica, preto jej je každá diktatúra a či totalita dobrá.
Mne to nevadí, preto chcem, aby blokli i tento nick a nikdy viac do tejto žumpy nos nestrčím .... Neuvážené som ho zaktivovala.
bojanovic, vráť sa do hrobu!
Mne ty neraď ..... A ktože tých gardistov platil? Však tvoju hlinkovu pakáž platil Horthy!!! Iste to je komunistický výmysel, poznám tie vaše kydy ......odstúp, satanáš!
Dnes biba ... kleofášbradatý, to je snáď zlý sen ..... no, jo, no, jo, tie pc treba odstaviť, ľudí do ohrady a kľúč zahodiť ....
A ty sa táradlo aj čuduješ, však v predchádzajúcich blogoch si obhajovala drogové mafie a za to, že som napísala, že si kotlebovská dvorná bardica, však tebe dobrá každá totalita i diktatúra, som dostala trestnú lavicu
a admin, píšem to opäť, takže zablokuj i tento účet!
Katalin Tara je kotlebovská dvorná bardica ..... obhajuje fašistov, ktorí vraždili slovenské deti, ženy pŕznili a vraždili, taká osoba, ktorá sa hlási k odkazu slovenských gardistov, nemá právo niekoho hodnotiť a vypisovať o niekom, že je chudera.
Admin, konaj, je to tvoja povinnosť, blokuj!
No, vida a trump ich prijme s otvorenou náručou a ešte sa bude ospravedlňovať, teda tak sa to vyloží, amíci sa nikdy neospravedlňujú ..... čochvíľa sa vyjadrí na twitteri, aký je Obama glupák glupovatý!
Ale už dosť, nebudem sa už vyjadrovať ...... k určitým veciam možno dospieť rôznymi prostriedkami. Američania s tým majú bohaté skúsenosti.
Zrazu aké čitateľné vyjadrenie .... hmhmhm, to je u kotlebovcov radosti, radujte sa, veseľte sa!
A všetok ten marazmus má na svedomí super Mario Draghi, terajší šéf ECB.
Monte dei Paschi die Siena je jeho dielo, len jeho dielo, kam sa táto najstaršia, dlho odolávajúca banka novotám a stále si raziaca svoju konzervatívnu cestu dostala.
Geist, dať do jednej roviny hochštaplera Kotlebu s Le Penovou, tá by ho ani neopľula .... tak to je viac než neznalosť reálii.
Sklamali ste mňa ....k Wildersovi sa vyjadrovať radšej nebudem, Holandsko už nie je holadnské, zmazali by to. Le Penová už nedokáže zabrániť tomu, čo je už v mnohých krajinách západnej Európy súčasťou, muslimovia majú navrch.
Títo nemajú vôbec za úlohu rozbiť EÚ, tá sa rozpadne pod rukami týmto nikým nechceným europolitikom, však Brusel je len odkladiskom zbytočností a zbytočných "politikov".
A potom sa budú vraždiť navzájom, už ste čuli o spojení Habsburgovcov s Maďarom Orbánom?
Sallalláhu, alajhi wa sallám!
Existujú tri druhy fin.kríz, teraz zúria všetky tri a štvrtá je len východzia a tou je vojna ..... namiesto nafukovania bublín, radšej keby nafukovali balóniky!
J-man, zase gágaš gunár? Či len roztáčaš diskusiu? Ty v tej emerice i ľalie pestuješ, na chlapa akési mäkké ....
+++ Tatran, koleduješ si o výprask, takéto veci nepíš, však ho podprujú tí istí, čo marijána z bb.
Milan1,
poprosím Ťa, vynechaj mňa už zo svojho repertoáru, budem si to vážiť.
Nepatrím do tohto debatného krúžku, buď tak láskavý, rešpektuj to!
Nemôžem sa vyjadrovať a už ani v budúcnosti nebudem, tak mňa nechaj v pokoji odísť.
So srdečným pozdravom Tvoja eroosvelt
Sýria neexistuje? A to ste k tomu, ako dospeli?
Krátkozraké je uveriť, že trumpeta obráti svet k lepšiemu a že za všetko zlé môže Hussejn Obama.
Americký prezident je nesvojprávny, to riadia iné zložky, think tanky a kadejaké iné inštitúcie, ktoré nebudem vymenúvať a sionlobby, škoda roboty, ako vidím, chcete si kopnúť, tak si kopete.
Svet sa nemôže zotaviť pod nadvládou usa, ako to chce trump. Ameriku spraviť opäť veľkou, to nejde bez toho, aby opäť vykrádali svet a nútili mu svoje vízie, jedinej dokonalej demokracie na krídlach bombardérov a petrodolára.
Rusko si potrebuje trump nakloniť, aby mohli ísť proti Číne.
Ak už ani toto nevidíte, tak škoda sa tým zaoberať.
Intelektuáli odmietajú vidieť fakty, ktoré vyvracajú ich teórie. Nássim Taleb o tom napísal skvostný článok.
Nikdy som sa Obamu nezastávala, celý ten príživnícky amerikanizmus mi je odporný, am.prezidenti majú účty u Morganovcov, dvakrát mu účet zablokovali, chcela som vedieť prečo. Z časti už viem.
A ešte doplním, doteraz sa o trumpetovi nehovorilo nič, čo by bolo nejaké škodlivé a bolo by toho viac než dosť. Média mlčali ..... o jeho daniach, o jeho dlhoch, o jeho bankrotoch, o jeho mafiánskych obchodoch .... Ľudia boli celí happy a on ich oklamal, sprosto, nehorázne .... bojoval proti stávajúcim politikom, proti stávajúcim vládnucím a ešte horších si do bielej chatrče vezie ..... bože, čo to nevidíte?
Ale už ľudia začínajú z prvých ošiaľov triezvieť, skúste Parlamentní listy .... Totální výprask Donaldu Trumpovi .... článok z 27.12. prof. Zelený, čo len potvrdzuje moje tvrdenia, nie som tým nadšená, ale on je vychytený ekonóm, ja iba obyčajná diskutérka, neovplyvniteľná, hoci tiež som človek omylný.
Teraz som to dočítala a iste nájdem podobných článkov viac, ale však za všetko zlé môže bombardér Hussejn Obama, výhovorka, spustil tichú a nenásilnú, pre nás, demontáž najväčšieho svetového úžerníka, ktorý rozsieval demokraciu na krídlach bombardérov a ničil životy ....
Odporúčame