Pán Lajčák, opýtajte sa ľudí, o čiernom dni dnes. . . . . . .
čiže v súkromnej banke na americkej pôde.
Ako vyhlásil na G7 v Drážďanoch P.Moscovici ....Grécko je pokusný králik pre EÚ, aby ostatné krajiny vedeli, že reformy konať musia, ako im prikážeme, musia upraviť trhy práce, sociálny systém, posilniť finančný systém .....
A tak z Grécka, ktoré vykazovalo pred zavedením kurately Veľkej Trojky malo najvyššiu produktivitu práce, nezamestnanosť 8-11% a ECB z gr.dlhopisov získala 1,9 mld .....
....dnes má Grécko najvyššiu nezamestnanosť 26%-35%, ceny energií vzrástli o 100%, dôchodky klesli o 40% a invalidné o 50% a odchod do dôchodku v 67 rokoch.
My za splatenie dlhu ručíme, my sme Grécku neposkytli žiadne peniaze, iba sme dali za istú sumu záruku ECB. Lenže ten tá záruka sa nám premietla do výšky št.dlhu, chápeš?
Ty si berieš pôžičku (Grécko), tvoja manželka ti ručí (Slovensko), ty pôžičku splácaš, ale spláca i tvoja manželka ....alebo nespláca, ale rastú jej úroky, akoby si požičala i ona ....jednoducho krádež za bieleho dňa, nielen