Ani sa mi to nechce opakovať, snáď to mnohým už došlo. Oficiálne vyhlásenia MMF, ECB a podobných inštitúcií stoja za starú belu, počas roka aj päťkrát zmenia svoje "predpovede", horší odborníci, ako naši meteorológovia. Môžu tak veštiť k kávovej usadeniny.
Aj laik musel zaregistrovať, že Ukrajina je potápajúca sa bárka ešte pred mejdanom. 1/2 exportu smerovala do Ruska, na európ.trhoch je ukrajinská produkcia nepredajná, v Kyjeve vládne lúza, čo iné sa dalo čakať?
Však to nejako musia zdôvodniť. Vraj Krym, Krym bol turistickou a ovocinárskou oblasťou, nič viac. Krym je len územná strata, nie ekonomická. A východ si zničili sami.
Dnes už počuť hlasy, že Ukrajinci by mali obnoviť s Rusmi obchodné vzťahy, vraj to EÚ vadiť nebude. A iste by im nevadilo, keby aj Ukrajinu finančne ošetrili. Prehnitý, zatuchnutý Západ .....


