Tak si sa džugi ďaleko od zase zavŕtal do hlbokých myšlienok. Ty radšej neraď!
Tak si sa džugi ďaleko od zase zavŕtal do hlbokých myšlienok. Ty radšej neraď!
Keď píšete 30.000 protestujúcich, tak ich iste bude 2x viac .....Aké opatrenia, pozrimeže, čoho sa tak obávajú tí demokrati?
"Musíme mať najsilnejšiu vojenskú silu na svete a musíme príležitostne vykrútiť ruky krajinám, ktoré by nekonali to, čo potrebujeme, aby konali ....." odoznelo vo vysielaní VOX a autorom tejto vety bol prezident U.S.A. Hussein Barack Obama a ak chcete môžem citovať i iné jeho vyhlásenia a vyhlásenia generality U.S.A.,ktoré nabádajú na vraždenie, zbíjanie a rozvraty ....
Iďte sa spýtať do Líbye, kde im zmizli suverénne fondy, zlatý poklad a tú istú otázku môžte položiť aj v Bagdade.
Choďte sa spýtať Busha st., čo myslel vetou, ktorú vyslovil na jednej recepcii ....až sa ľudia dozvedia, čo sme im vykonali ....povraždia nás .....
Ale, Nummi, rešpektujem vás, ako človeka, ale prestaňte s týmito zvrátenými dedukciami. Ak ste pisálek z dennikan, budiž, pokiaľ ste len požierač toho lacného plátka, otvorte oči!
VVP s vojnou na Ukrajine nemá nič, absolútne nič! Neorganizuje, nefinancuje, ale nesie zodpovednosť za niečo, čoho iniciátor nie je a nebol.
Nebudem to rozoberať do detailov, bolo by to zbytočné.
Hussein Barack Obama ....."Musíme mať najsilnejšiu vojenskú silu na svete a musíme príležitostne vykrútiť ruky krajinám, ktoré by nekonali to, čo potrebujeme, aby konali ...." v priamom prenose stanica VOX.
Politici vojny nevedú, ale ani veľakrát nekonajú, aby vojny neboli. Vojny vedie generalita podporovaná zbrojným priemyslom. A keď si naštudujete, ako to bolo s Čečňou a rozširovaním NATA na východ, tak možno pochopíte tie zvrátené duše, ktoré zorganizovali túto genocídu na Ukrajine.
VVP zatiaľ zdržiava, ako je len možné, aby to neprerástlo do ešte väčších rozmerov, ale nie je všemocný.
Ten Frank-Walter poskytuje vyhlásenia asi podľa toho, ako sa vyspí.
Tak podľa neho sa majú povstalci dať pozabíjať, svoje rodiny, deti, ženy, och, svatá prostoto!
Nech on pôsobí na svojich kyjevčanov prihriatych a na tie vojnychtivé beštie z poza veľkej mláky.
Tak Gruzínsko ruskou obeťou?!!!? Asi nevadí, že Saakašvili dal povraždiť tisíce ruských vojakov, ktorí v oblasti pôsobili ako mierotvorcovia, chránili ruských občanov proti kaukazským nájazdníkom.
Nechutné klamstvá, neuveriteľné v 21.storočí, človek môže iba konštatovať, som znechutený, pretože nič iné spraviť nemôže.
Ako sa VVP vyjadril počas jednej tlačovky odpovedal iránskemu novinárovi ..... iné slovanské krajiny sú v područí, nesvojprávné.....takže názor vedúcich činiteľov Ruska je známy, píšte si čo len chcete, citujte kohokoľvek, sme vazalmi.
Náš názor nie je podstatný a Fico môže vyhlasovať, čo len chce, sľubovať, čo len chce ....bezpredmetné. Avšak venovali mu pozornosť tí najvyšší predstavitelia RF, nech si to váži.
Óch, to neprežujem, tak som sa tešila, takto mi pokazili radosť. Rok sa teším, vytešujem a oni mi spravia takto......No nič, skočím do Holandska.
Merkelová a spol. dotiahli Grécko tam, kde je.
Ale prezradím vám niečo iné. Hoci je to ťažké uveriť a chcem veriť, že to nie je hra. Ale táto hra Atény verzus Veľká Trojka topí ostatné južné krajiny ako Španielsko, Taliansko ale i Írsko a či Portugalsko a má vplyv i na ostatné krajiny EÚ. Pretože sa im predražujú dlhodobé pôžičky až o 10%, pre tak zadĺžené krajiny je to zabijácke. Ale finančníci majú hody, padá im do lona mana nebeská a nemusia robiť nič, iba tú hru, čo najdlhšie preťahovať.
Tá nová grécka vláda nechcela nič iné, iba zmeniť podmienky, chcela sa vyvliecť z úžerníckeho chomúta a splácať svoje záväzky peniazmi, ktoré si zarobí sama a nie cez pôžičky a ďaľšie zadlžovanie. A odmietla privatizáciu v takom rozsahu, ako jej nadiktovali a už nemienila ďalej okliešťovať sociálne výdavky, veď zníženie dôchodkov o 40 % je dosť pri tak vysokej nezamestnanosti.
Pred vstupom do EÚ malo Grécko 71% dlh voči GDP a nezamestnanosť 11%!!!
Čokojojo by mal zmeniť dílera, zase mu predal nejaký jednosmerný haluciogén. Ukrajina je určená na odstrel, keď vo vedení sú ľudia takéhoto typu, ak sa Ukrajinci nespamätajú, skončia horšie, ako tí nešťastní Afričania.
Nummi, pozrela som, kto vypracoval správu, ihneď mi bolo jasné, čo bude v správe uvedené,inak to ani títo dvaja napísať nemohli, veď preto sú tam. Aby písali na objednávku ich mecenášov z poza veľkej smradľavej bariny .....
Tak sankcie sa nás až tak netýkajú, že som sa potešila, lenže klamete.
Keď už tak preto, že sme súčasťou EÚ, sme výrobňou pre Nemecko, ktoré má obrovské problémy, frau Makrelu už nekritizujú iba nemeckí priemyselníci, opozícia, ale kritizujú ju aj z jej vlastných radov.
Nielenže potápa EÚ škrtiacou politikou, ale ešte aj jej servilnou poslušnosťou voči americkým korporátkam, však iste finančníci to vedia náležite oceniť. USA svoje obchody v RF rozširuje, navyšuje objemy, uzatvára nové a EÚ padá ......
Rusom cena okolo 60 stačí, síce nedoplnia to, čo stratili poklesom, ale netratia. Zmluvy majú dlhodobé a ťažbu neznižujú, práveže navyšujú, pretože uzatvárajú nové zmluvy.
Avšak americkí bridličiari potrebujú cenu cez 70 a kanadskí pieskovci ešte vyššiu, aby vôbec prežili.
Rusi už sú v Číne a HongKongu (Sberbank), nepotrebujú eur.banky, 95% ziskov Raiffeisen vytvorených v RF.
Investori váhajú?!? Ale, prosím vás, pozrite moskov.burzu. Rusom sa nečudujem, aký požičaj, taký vráť!
Tatran, medzi nami dievčatami, nešibe ti už z toho, píšeš stále dookola jedno a to isté? To musí byť náročné na psychiku a ešte tie horúčavy, ťažko vydreté centy, ťažko ....
Veľmi vhodné miesto na nábor +++ Kyjevu každá parochňa dobrá
Tu si nájdete prehľad, ktorý vám novinári nenapíšu http ://tass.ru/en/infographics/7275
Verím, že to pôjde spustiť, pokiaľ nie, zadajte do gúgľa, je tam všetko o dodávkach plynu do EÚ z Ruska, stávajúci stav, plánovaný, objemy ......
Odporúčame