12mesiacov, nie som prívrženkyňou R.Fica, ale myslím, že ten je už unavený z toho politikárčenia a až taký žhavý do vládnutia nie je. Toto nie je o nejakých planých sľuboch a kupovaní si hlasov.
A čo sa týka toho Váhostavu, nemusel do toho vstupovať, lenže s odstupom treba priznať i to, že tí už raz oklamaní živnostníci by boli oklamaní znova, aspoň takto dostanú časť zo svojich odrobených peňazí.
A treba priznať, že rieši veci, ktoré zdedil a to sa týka i tých diaľníc, obchvatov atď ....A tí, špinavci, ktorí to majú na svedomí ešte pindajú. A taký Sulík je iba obyčajný eurodonášač, ako aj iní, čo chodia žalovať na jednu ambasádu.


