Katastrofa! Tí barbari zničia všetko a všetkých v širokom okolí.
Mali by byť už konečne potrestaní tí, čo ich vycvičili, vyzbrojili a ešte aj dnes ich podporujú v ich ťažení. Však sa ich tvorcovia dušovali, že ich zastavia a ajhľa, rozliezajú sa aj vďaka nim čoraz na väčšom území.
A o bombardovaní humanitárneho konvoja do Jemenu nenapíšete? Asi by to nebolo vhodné, veď to urobili Saudi, zbombardovali humanitárny konvoj UNICEFu a média mlčia, však sú to spojenci a obchodní partneri najväčšieho svet.teroristu. Čo tam potom, že tam hynú státisíce nevinných ľudí, na nich nezáleží, hlavne, že sa úchyláci vybúria.


