Garboczan +++ Malešice ešte fungujú?!? tak to budú iba opravy, ale hovorilo sa aj o výrobe, Rusi majú značné aktivity v Čechách.
Mňa nemusíte presviedčať, ja sa na Vaše informácie spolieham a verím Vám. Máte prehľad a skúsenosti z tejto oblasti.
Garboczan +++ Malešice ešte fungujú?!? tak to budú iba opravy, ale hovorilo sa aj o výrobe, Rusi majú značné aktivity v Čechách.
Mňa nemusíte presviedčať, ja sa na Vaše informácie spolieham a verím Vám. Máte prehľad a skúsenosti z tejto oblasti.
stan +++ vďaka za info, pre zainteresovaného iste zaujímavé, mne to však veľa nehovorí.
Chlápätko moje premilé, Zmluva podpísaná v roku 1991 sa vzťahovala na oba štáty v rámci federácie. Pamätáš, po ČSSR bola ČSFR. Zmluva po rozdelení federácie, na Slovensku ratifikovaná nebola, tak Slovensko označila krvavá mäsiarka, podnikateľka z Kosova Maruška ze Smíchova, za čiernu dieru .....
Garboczan a nie náhodou je to tak, že Česi vyrábajú pre Rusov? Voľakde bola správa o nejakých dodávkach leteckých motorov pre Rusov, čo sa robia v Čechách.
Garboczan ++++ ČR má na rozdiel od nás, armádu ....ste presne podľa môjho gusta ....
DusanK, nie penta vládne amerike, pente vládnu z emeriky. penta je len domáci valcovač a vlastne, kde je v mojom príspevku spomínaná penta?
Konšpirácie sú mojím hobby, ani nespávam, len košpiračné teórie rozvádzam.
Nie som absolvent Lomonosovej univerzity, ani Sun Tzu mňa neoslovuje. Máš pravdu, DusanK, stačí jeden Rambo a nepriateľ má po vtákach, správny americký hero.
Kedysi boli občianske preukazy v takej červenej farbe a tuším i preukaz ROH, ale to už dáááávno neplatí. Žiadnu inú knižku nemám, dokonca mňa ani červená knižnica neoslovuje.
Slovensko bojaschopnú armádu nemá! Kuk, kuk do záznamov, koľko má Armáda SR vojakov, pešiakov a hneď odborník zistíš, že by neochránili ani nejakú rómsku osadu, keď ju napadne iný klan.
Bakšiš je zarátaný v cene, "všimné" sa objaví na jeho účte v nejakom karibskom raji. Ako pozornosť spokojného predávajúceho, lebo ide o spokojnosť predávajúceho a nie zákazníka, oni totiž priority sa obrátili aj v obchodnom styku dnešných čias. Veď usa nám vládne, tam sa určujú slovenské priority ....
Ďaľší odborník s modrou knižkou sa ozval.
Armáda a akúže armádu to malé, úbohé, zapredané Slovensko má? Však aj rómsky pochod by ju prevalcoval.
Myslím, že tí muži konali na základe toho, že majú obavu, aby neboli nasadení v boji na Ukrajine alebo v rámci účasti Slovenska v NATO, niekde v inej časti sveta.
Nechcú bojovať za cudzie záujmy, nechcú bojovať proti ľuďom, ktorí ich priamo neohrozujú, ale v prípade napadnutia ich domoviny by iste nezostali bokom.
Nechcú byť agresormi a nechcú zabíjať a nechať sa zabiť za niečie záujmy, ktoré sa ich a ich rodín netýkajú. Ja to chápem i tak, že týmto chceli dať verejne na známosť, že chcú žiť v mieri, starať sa o svoje rodiny, vychovávať svoje deti, vnúčatá a byť užitočnými. Nechcú byť vrahmi. Milujú život a chcú ho prežiť zmysluplne ....
Slovensko nie je slobodná ani zvrchovaná krajina a to už od roku 1991!
To "vyznanie" patrí Pupuškovi
Milááššik môj pomýlený, mňa tvoj osobný život nezaujíma a ver, že si mi ukradnutý, ty si reagoval na môj príspevok, dostal si odpoveď.
Máš potrebu rozprávať svoj príbeh? Nemáš sa komu zveriť? Nie som psychológ ani psychiater, zavolaj si na nejakú tú poradnú a či zoznamovaciu linku, neťahaj to do diskusie.
Jááj, tak ja sa lepím? Veľa si namýšľaš, chlápätko prostučké!
Kúpim si Kanagon, zlepím ti srdce z kartónu a pošlem ti ho, chúďatko, chýba ti spoločnosť a či udreli horká? Zájdi si na masáž a vypoť sa v saune!
Hlavne drž sa témy, neodbočuj! Si otravný ako senná nádcha a lepkavý ako sopeľ. Hasta la vista!
ulienka ++++ dosť príkre vyjadrenie, tie jedovaté sliny, súhlas!
leo - argumenty a aké by ste chceli? Neviete čítať? Čo bolo treba argumentovať, veď na takú znôšku trápností, čo dokážete vyprodukovať, sa ani inak odpovedať nedá!!!
To bola odpoveď na váš primitívny príspevok a nielen tento. Keby ste svoje príspevky tak nezdôrazňovali, prehliadli by sa, pretože z mojej strany nie je záujem čítať taký balast.
Vari táraj a či primitív je nadávka? Nie, to je konštatovanie.
Ach, jáááj, tak Aliancia za rodinu je financovaná z ruských zdrojov ....prosím ťa, začni sa liečiť, ty si choré stvorenie!
Vypracoval Smatana a či Hríb a či prezidentsko-charitatívny ansábeľ?
Vykoľajený rýchlik Tatran na trati Stará blažková tam aj späť, poskytni to video, ale prosím, pravé, bez dodatočných úprav, ako to ty zvykneš!
Ja ruské média cielene nesledujem, v tomto prípade, môžem ťa upozorniť, že existuje aj niečo také, ako tlačové info z OSN. Stránky tam obmieňajú denne. Pohľadaj si, alebo ešte môžeš skúsiť aj čínske, indické, argentínske weby, tam sa tiež dajú zohnať nielen necenzúrované ekonomické, ale i politické správičky z celého sveta.
Tatran, Kiska je scientológ, vlastne on sám nevie, prešiel judaizmom, budhizmom, kresťanstvom, ale isté je že na scientologickú firmu napojený je. Už má bezpečnostnú previerku?
Ruskí vojaci na východe Ukrajiny bojovať nemusia, do Ruska emigrovalo dosť mužov, ktorým stačí krátky výcvik (čo sa aj udialo), výstroj a výzbroj a môžu bojovať za svoju rodinu, za svoje mesto, krajinu.
NATO je zločinecká, teroristická organizácia, ktorá má na svedomí milióny nevinných ľudí, ktorá presadzuje zlovôľu nadnárodného kapitálu, najmä toho surovinovo-zbrojárskeho.
Vykoľajený Tatran, pekné od teba, že dávaš o sebe vedieť, čo si zač. Vyjadruješ sa tu o pohrobkoch komunistickej zberby .....tvoji predkovia zrejme tiež žili v čase budovania svetlých zajtrajškov, takže ty si tiež pohrobok a možno ešte horšej zberby ....
O akej ruskej kolóne to píšeš? Dokáž a potom píš! Na SK pôsobí xy americkými nadáciami platených mimovládiek, dokonca aj zo ŠR sa im prispieva. Skús vymenovať aspoň tri na Slovensku pôsobiace a Ruskom platené mimovládky.
Odporúčame