Myslím, že to bol český politik Dienstbier, verejne priznal, pokiaľ Rómov krajina udrží doma, možno čerpať eurofondy, ak nie, eurofondy sú obmedzené. Aj tak pracuje Brusel.
Nechcem byť stále sa opakujúca, v minulom roku EÚ prijala cez 650.000 utečencov z Afriky a Blízkeho východu. Takže 300 azylantov na jednu EÚ krajinu je veľmi málo, hovorí sa o 3%, čiže +-20.000 len z tých minuloročných. Ako písal Thierry Meyssen, táto imigrácia je riadený chaos, ktorý vypracovali v usa ešte v 70-tych rokom m.s.
Brusel a eupolitici sú iba poskokmi washingtonského establishmentu, správanie i konanie frau Merkel to dokazuje.
Európanov čakajú veľmi krušné a ničivé časy, politici ich nechránia, ale cielene ničia.


