Rusko nesúhlasí s umiestnením jednotky rýchlej reakcie NATO
Leontínka, zrejme si neuvedomuješ, čo si napísala. Akým právom sa USA vŕta do diania v Európe? Európa nie je štátom USA, Európa je samostatný útvar, ktorý zahŕňa min. 28 krajín EÚ. Požiadali eur.vodcovia USA o pomoc, nič také nebolo zverejnené. Alebo sa mýlim?
O akých proruských separatistoch v uniformách bez označenia, píšeš? Na juhovýchode Ukrajiny bojujú aj Rusi, sú to bývalí vojáci, alebo vojáci, ktorý pracujú na základe kontraktu. Tam nie sú vojáci - odvedenci z Ruskej armády. Ďalej sú tam Srbi, Slováci, Česi, Francúzi, Španieli, Taliani a dokonca i Nemci, ktorí bojujú na strane povstalcov, to nie sú separatisti, separovať môžeš akurát tak domový odpad.
Vieš koľko padlo nájomných vrahov na strane Kyjeva? Podľa Hlásenia, ktoré podpísal Porubij, Avakov a nejaký amík, tak k 15.7. ich bolo 380 - amíci, poliaci a z pobaltia. To ti nevadí?
Rusi sú tam doma, to územie bolo ich do r. 1921, pokiaľ ho Lenin nepriradil k umelo vytvorenej krajine zvanej Ukrajina.