Vyzera to,ze Demesove chapadla su vsade.
Majdany si nevyberaju. Arabske jara a Ukrajina maju spolocne to, ze umieraju nie doleziti ale pre verejnost citlivi ludia aby poburili co najviac ludi voci vladam a moc preberu zapredanci.
Takou obetou mohol byt aj Remias, aby poburili ludi voci Meciarovi, ktory bol prekazkou proti vykradnutiu republiky zapadnymi firmami.
Miklosovsko - Dzurindovska privatizacia im to z casti vynahradila.
Fico je tiez prekazkou na doprivatizaciu energetiky a vypredaja pody. Preto ho treba odstranit z politiky.
Preto sme svedkami masivneho utoku na vladu a vytvaranim roznych nekonecnych skandalov aj uz nezaujimavej amnestie
Ciel je jasny, zvrhnut vladu za kazdu cenu.
Obavam sa, ze v pripade zrusenia amnestii VM a MK, bude vypusteny dzin z flase s nepredvidatelnymi nasledkami.
Toto zrejme ma byt " Slovenska jar" co avizoval v relacii o 5 min. 12 prisluhovac STB Budaj.
Nech nas boh chrani pred ukrajinazaciou Slovenska!

