Snivaj si svoj sen , ktory postaveny na vode.
Ked chces nieco sudit, tak musis poznat sled udalosti a kompetencie.
URSO alebo DIS sa mohli jednoducho zaseknut a trvat na rozhodnuti. A vlada spolu s nami by sa mohla aj pos rat a nic by sa nezmenilo.
Tok vznikol URSO v roku 2001.
To ze sa veci zmenili, je vysledkom dobrej prace vlady.
Neries kto tam je, ale vysledok.
Myslienka zjednotit cenu za distribuciu je dobra, ale musi byt rozumne Urcena.
Napr. u el. distribucii, mozu en.podniky spatne odkupit nadbytocnu rezervovanu kapacitu za cenu, za aku ju predavaju novym odberatelom!
Delenie odberov na 1f a 3f je nie je spravne. Pre DIS je vyhodnejsie symetricke zatazenie ako asymetricke.
Nepozeraj na problem cez politicke okuliare, ak to vobec dokazes.
Je tu dost hlupakov, ktori by radi vyvolali nejaku "jar" aj na Slovensku, ale o Ukrajinu tu nestojime!!!


