Samoztejme ze je to tak, ale musi to byt vydane v sulade s legislativou co nieco trva.
Demagogom to nevysvetlis , su nechapavejsi ako som si myslel.
Samoztejme ze je to tak, ale musi to byt vydane v sulade s legislativou co nieco trva.
Demagogom to nevysvetlis , su nechapavejsi ako som si myslel.
Jednicka+Matog:
Zalohy sa daju dohodnut, en. podniky uz chystaju nove, a suhkasili so starymi cenami od 1.1.2016.
Preco by aj nie, ved im prinesu vyssi zisk, ktory budu mat kvoli chumajmi vyvolanej hysterii a ich medialnym prisluhovacom.
Nemas pravdu jednicka.
Nova vyhlaska musela byt vydana aby mohli platit ceny ako v roku 2016!
Od nej sa odvijaju cenove vymery, ktore budu na urovni roka 2016 s platnostou od 1.1.2017.
Energeticke podniky vydali vyhlasenie ze akceptuju navrat k cenam z roka 2016 od 1.1.2016!!
Tak o com tu dtale Matovicovci tocite?
Ak uz niekto zaplatil v novych cenach vyuct.fa. ta bude optavena, a zalohova fa sa zohladni pri zuctovsni a uz sa prepocitavaju na "staronovu" uroven.
Je smutne ze media nezverejnuju stanoviska a usmernenia en.podnikov ci nove vyhlasky URSO
Ale behaju za Matovicom a siria jeho lzi, zavadzanie a dezinformacie.
To LipsicovoGrendelove stado sa opat prejavilo.
teš sa dal som ti omylom +
Bavíme sa o tom, že klameš, a zavádzaš.
Ten, kto ťa platí ti nedovolí obkresliť štatistiku?
Klameš jak hlupák,
toľko voličov sa na voľbách nezúčastnilo!!!
Už som ti písal Pupuš, že KLAMEŠ!!!
Obkresli údaje zo štatistiky a nevymýšľaj si!
Tvoje čísla zodpovedajú voľbám za komúšov
Tí čo volili, nevolili NATO ale strany. To že v programe mali niektoré zmienku aj o NATO je len z núdze cnosť!
EU má patriť Európanom ,ich veleniu a nie americkým dobrodruhom.
Výsledok referenda by ťa asi prebral z narkózy..
Zobuď sa, je rok 2017
Ved prave , pytaj si kacicu naspat od matikara!
Tvoje cisla su asi z volieb za komusov
Nevies ani obkreslit statistiku volieb 2016!
Sebastian ma pravdu
Klames
A navyse nie kazdy, kto volil nejaku stranu volil aj NATO!
Referendum by ta prebralo zo sna!
Pri tej debate o predsedovi SAS ho musel Sulo riadne zmacknut za gule ked to nevedel doteraz rozchodit.
Mozno vznikne nova strana
Šimková, Beblavy, Mihal
Skratka: ŠIBEMI
Najvacsi problem boli istice a ludia nemali dost casu na nove podmienky reagovat.
Tiez suhlasim s tym ze odber sa nema delit podla podla 1a 3f isticov
A este povazujem za hlupe ak si niekto mysli, ze URSO je riadene ci servilne premierovi.
Naslo by sa vela dokazov akou ich cinnost skodi.
Mohol by som spekulovat, ze vyvolanie nespokojnosti obcanov bolo zamerne.
Ale vlada to poriesila relativne rychlo a ten cirkus povazujem nateraz za skonceny.
Kaplan, preco zavadzas?
Ak pises blog tak si aspon zisti, kedy sa skutocnosti stali.
Danko to nepovedal dnes. Miesas pravdu s lzou a navyse vytvaras zavadzajuce konstrukcie.
Ty niekoho obvinujes a sam zavadzas.
Vytrhnuty vyrok kontextu.
Neviem ci pred ci potom ten Danko povedal okrem ineho aj to, ze koalicne rokovania su velmi korektne a na com sa s premierom dohodnu tak to plati.
Tie tvoje halucinacie, ktore vidis za snahou dat enetgetiku do poriadku su len tvoj a tebe podobnych , sen.
Keby bola v tebe aspon stipka korektnostnosti tak neprekrucas fakt, ze energetika bola darovana Dzurindom, Miklosom a jeho vrchnym radcom Sulikom od roku 2002 E-onu, EDF a RWE, nasledne SE Enelu.
Tu loz ti mozu papkat 40 a menej rocni lebo tych v tej dobe zaujimalo maximalne kde sa da jest, pit, cikat,kakat a sulozit.
Co sa tyka cien, tak skus dat nejake vypocty ako by odberatelia na novy system uctovania distribucie doplatili.
Ano v minulosti najnizsie sadzby by sa v novych mierne navysili .
Ten vyplod choreho,mozgu, zavisti,nenavisti,hnevu a bezmocnosti co tu produkujes, ja nemozem venovat nikomu lebo je v tebe.
Iba plateny Matovicov extremista s chorym mozgom dokaze, ak odratame spanok , za 12 hod. vyprodukovat viac ako 70 nic nehovoriacich prispevkov plnych urazok, spiny,hnusu a okydavania inych.
Toto tvoje vysvedcenie nepotrebuje komentar.
Vies ty aj nieco rozumne?
Len nadavas a urazas kazdeho kto ma iny nazor ako je tvoj , Matovic.
Je v tebe aj nieco ine ako spina a hnus?
Vcera vecer 35 prispevkov
Dnes uz 30+
Tvoja Matovicovska aktivita je uboha.
Tolko prispevkov ale ani jeden argument aby si nieco vyvratil (nie vygrcal) ci potvrdil a uz vobec nie k veci.
Musis mat hrozny zivot robit zo seba hlupaka za peniaze.
Si extremista bez stipky tolerancie a viem si ptedstavit takychto ludi ktori by pocas vojny vrazdili ludi len preto aby sa vopchali fasistom do zadku.
Pokr.
Priplatili by si hlavne ale nie vela, majitelia chat, zahradkari,vincuri , chalupari a male domacnosti s 3f minimalnym dberom
Takze ani Matovicovej babke z vychodu by cena za distribuciu nestupla tak jak to ukazoval aby mu hlapacikovia naleteli , ale este by usetrila.
Demagovia narokom nehovorili o druhej zlozke distribucie?
Alebo boli tak hlupi?
Nejhorsie by boli na tom ludia v ZSE distribucia.
A vobec, preco to medialne stado nebeha za riaditelmi distribuciek nech vysvetlia preco pozadovali take ceny?
Podla novych cien by si bezne domacnosti s 1f isticom, to su cinziakove byty, starsie domy aj vacsina malych domacmosti, prilepsili.
Trojfazove domacnosti by tiez neprisli skratka a to z toho dovodu, ze aj ked staly plat by stupol ale druha zlozka sa znizila.
Priplatili by si male domacnosti s 3 f odberom
St.plat 2016. VSE DIS
stary. 0,10.+za kWh. 0,06180. Do cca 1500 kWh
Stary 4,1615 + za kWh 0,0291€
Nova s. 3,5032 + za kWh 0,0111€
Nova 3f 10,5096 ,+ za kWh 0,0111€
Staly. SSE DIS
Stara. 1,07. + za kWh 0,06535€
Stara. 6. + za kWh 0,01743€
Po uprave1
Nova. 2,8250. + za kWh 0,023€
Nova3f to iste
Povodne bola pre 3f 3×2,8250. a 0,0077604€ za kWh pri 1 aj 3 f istici.
staly. ZSE DIS.
Stara 1.3132. + za kWh 0,073202€
Stara 4,2466. + za kWh 0,046944€
Nova. 1,3132 + za kWh 0.02758€
Nova3f 3,9396 + za kWh 0,02758€
+ vsade za kazdu kWh, straty 0,005515€
Tu si ptepocitajte ako by vam vysli domacnosti.
U podnikatelov to bolo podobne .
Ty tu utcite nic neriesis.
35 prispevkov za vecer a ziadny k veci, len okydavanie a urazky. To normalny clovek nedokaze.
Kolko ti plati Matovic?
Odporúčame