buncol, myslím, že bojujú práve proti zrušeniu povoleniek. Predtým ich museli mať a Brusel ich zrušil a môžu jazdiť kedy a ako sa im zachce.
buncol, myslím, že bojujú práve proti zrušeniu povoleniek. Predtým ich museli mať a Brusel ich zrušil a môžu jazdiť kedy a ako sa im zachce.
Nie som odborník, ale asi každý uzná, že je množstvo obrazov uznávaných len pre meno. Na stenu si ho nezavesíš ale vieš, že ho predáš. Preto súhlasím s názorom, že predmetný obraz nepatrí na stenu vo verejných priestoroch. Ak by to aj bolo umelecké dielo, pri pohľade naňho sa ti proste dvihne žalúdok.
Chvala bohu, že sme tu namiesto pravoslávia mali katolícku dobu temna.
Ja sa len divím, prečo sú drahšie ako inde. Mne samotná drahota sladených nápojov neprekáža. Ale súhlasím s ragnarokom.
Dosť by ma zaujímalo, prečo sú priemerné ceny nealkoholických nápojov na Slovensku nad priemerom Európskej únie (EÚ) a výrazne drahšie ako v okolitých krajinách.
Sladené nápoje mali byť zdanené už dávno a neobstojí, že si ich kupujú tí najchudobnejší, hoci v mojom okolí to vôbec tak nie je. Kupujú si ich práve tí obéznejší, nezávisle na tom, či sú bohatší, či nie.
emčo, môj 91ročný otec sa rád aj pekne oblieka aj rád ide do reštaurácie a veľmi si užíva kúpeľné týždňové pobyty, ktoré mu 5 - 7 krát do roka kupujeme (jeho deti, už tiež na dôchodku). Ale súhlasím, že nie len niektorí dôchodcovia na Slovensku živoria. Myslím, že by sa viac malo pozerať aj na osamelé mamičky (otcov) s deťmi.
Tower Bridge je zdvíhací most v Londýne. V devätnástom storočí ho postavili za 8 rokov.
Samozrejme, že mešká. Hlavne, že nemešká maľovanie cyklotrás na cestách pre autá, pre 12 cyklistov denne.
Nie som žiadny vychytrálek. Rodičovský dôchodok je miniatúrna odmena rodičom za deti, ktoré prinášajú spoločnosti ďalšie a ďalšie peniaze. Rodičov, ktorým deti zomreli, je my samozrejme ľúto a rodičia, ktorí vychovávajú postihnuté deti majú predsa iné dôchodky. Ostatní nezodpovedajú definícii, ktorá predpokladá finančný prínos ich detí pre spoločnosť.
Rodičovský dôchodok je miniatúrna odmena rodičom za deti, ktoré prinášajú spoločnosti ďalšie a ďalšie peniaze. Rodičov, ktorým deti zomreli, je my samozrejme ľúto a rodičia, ktorí vychovávajú postihnuté deti majú predsa iné dôchodky. Ostatní nezodpovedajú definícii, ktorá predpokladá finančný prínos ich detí pre spoločnosť.
Rodičia starajúci sa o zdravotne znevíhodnené deti majú predsa iné dôchodky.
Nejde o nič nespravodlivé. Ľudia, ktorí nemôžu mať deti si ich môžu adoptovať.
Ja myslím, že by stačilo pre začiatok upraviť pracovnú dobu (tam, kde sa to dá) na 37,5 hodiny a keby to fungovalo, opäť skrátiť o pol hodinky na deň.
Lena, ani opakovanie tvojho príspevku nezmení nič na tom, že rodičovský dôchodok je miniatúrna odmena za deti, ktoré prinášajú spoločnosti ďalšie a ďalšie peniaze. Rodičia s invalidnými deťmi a na materskej dostávajú iné dávky a príspevky, teda to nie je žiadna diskriminácia. Ostatní nie sú zaujímaví (tých ktorým deti zomreli, je my samozrejme veľmi ľúto). Rodičovský príspevok je podľa mňa sympatický nápad. A podrobnejšie ti to pod takýmto tvojim príspevkom nižšie, vysvetlila Michalka. Takže trochu kritického myslenia prosím.
Vychádza mi, ž aspoň mnohí Slováci sú antisemiti. Inak by neboli zo Slovenska prakticky vyhnaní Židia, ktorí sa vrátili po skončení vojny z koncentrákov.
Takže, ešte raz lena. Rodičovský dôchodok je miniatúrna odmena za deti, ktoré prinášajú spoločnosti ďalšie a ďalšie peniaze. Rodičia s invalidnými deťmi a na materskej dostávajú iné dávky a príspevky, teda to nie je žiadna diskriminácia. Ostatní nie sú zaujímaví (tých ktorým deti zomreli, je my samozrejme veľmi ľúto). Rodičovský príspevok je podľa mňa sympatický nápad, hoci na ňom netrvám. V článku ale ide o niečo iné. Osobne by som radšej ako navyšovanie 13. dôchodku vymyslela nejakú dávku pre osamelé mamičky (otcov) s deťmi (pokiaľ nedostávajú tzv. sirotské). To je tiež skupina, ktorá si vyžaduje osobitnú pozornosť ohľadne chudoby.
lena, rodičovský dôchodok je miniatúrna odmena za deti, ktoré prinášajú spoločnosti ďalšie a ďalšie peniaze. Rodičia s invalidnými deťmi a na materskej dostávajú iné dávky a príspevky, teda to nie je žiadna diskriminácia. Ostatní nie sú zaujímaví (tých ktorým deti zomreli, je my samozrejme veľmi ľúto, a nemám problém s nejakou dávkou bolestného.) Rodičovský príspevok je podľa mňa sympatický nápad, hoci na ňom netrvám. V článku ale ide o niečo iné. Osobne by som radšej ako navyšovanie 13. dôchodku vymyslela nejakú dávku pre osamelé mamičky (otcov) s deťmi. To je tiež skupina, ktorá si vyžaduje osobitnú pozornosť ohľadne chudoby.
Prečo sa tí najchudobnejší nekontrolovateľne množia? Oni nevedia, že treba deti aj uživiť? Celkový počet ľudí v Afrike vzrástol z 229 miliónov v roku 1950 na približne 1,4 miliardy v roku 2021.
Odporúčame