Ja som si nahral zápasy Trabzonsporu a aj tam hrá prd. Ale tam ho nechá tréner na ihrisku celý zápas, pretože berie najväčší plat, tak nech si to aspoň odbehá. Nie ako v Neapole, kde si ten vysoký plat odsedel na lavičke, alebo odohral len pár minút. To sa mu páčilo a keby ho nevyhodili, bol by tam doteraz.
On potrebuje byť kapitán repre, aby sa uplatnil v klube.

