No s deviatimi hráčmi v poli ten dvojzápas nezvládnete.
Lebo kohút, kapitán Hamšík nielenže nič nehrá, on ešte aj prihráva súperovi.
No s deviatimi hráčmi v poli ten dvojzápas nezvládnete.
Lebo kohút, kapitán Hamšík nielenže nič nehrá, on ešte aj prihráva súperovi.
Zabudol si, že Lipčič je v podmienke a pácha trestné činy.
Takže nieje problém mu tú podmienku premeniť.
Gott si preslaďoval kávu, no a stihol si už len naladiť bendžo a inak nič. Na jar si už vrásky nespočítal, nedožil sa.
A to si tú kávu sladil iba "o trochu víc".
V mužstve v ktorom hral nikdy nič nevyhralo.
Skrátka, nemal nijakú trofej.
Čo tu trepeš o Veselom? Veď on nebol ani v základnej zostave, nastúpil až v predĺžení s Holandskom.
V základnej zostave nastupoval pravidelne 8 Slovákov a jedine Viktor mal svoje miesto regulárne. Panenka a Nehoda stáli v každom zápase na prd..
Komické bolo vyjadrenie Tarkoviča, že Hamšík má v nohách osem ťažkých zápasov. Opýtam sa, prečo ho na silu stavia, keď nevládze, tam má dvojnásobok hráčov, prečo nepostaví oddýchnutých?
A nakoniec. Hamšík hral rovnako, teda na prd aj na ME a tam tie zápasy v nohách nemal. A rovnako na prd hrá už 5 rokov, preto ho aj z Neapolu vyhodili.
Takže pokým pán Orbán rokuje o dodávkach plynu v Maďarsku s pánom Lavrovom tak náš tajtrlík Heger rokuje o krymskej platforme v Kyjeve.
Výsledkom bude, že Maďari budú mať lacný plyn cez South stream, no my nielenže o lacnom snívať nebudeme, ale budeme radi, keď nejaký cez ten South stream dostaneme.
Už by si mohol ten svoj slovník rozšíriť a nekvákať stále to isté - rozviazali sme ruky polícii, nezamätáme pod koberec.
Čo tak ešte doplniť - otvorili sme huby kajúcnikom?
Nato, že naši hrali až do 60 min oslabení, iba s 9 hráčmi v poli to bolo ešte dobré. No príliš sa vyčerpali a keď potom prišiel konečne na ihrisko desiaty hráč miesto toho mínusového Hamšíka, hra sa vyrovnala, ba dokonca sme boli lepší, no na potvoru sme inkasovali.
Dúfam, že naši už budú hrať v poli v plnom počte, čiže desiati. Lebo v Slovinsku boli iba deviati.
Hamšík po ihrisku iba pobehoval, on nehral. Tarkovič by mal miesto neho postaviť behavého Dudu.
Tiso po stretnutí s Hitlerom : Vzťahy medzi SR a Nemeckom sú priateľské a otvorené.
Za 7 rokov Tisa za to popravili. Popraviť ho dal Beneš, ktorý bol 7 rokov v Londýne.
Serena Kolíková si dala veľkú dávku Tribulus Terestis, zvýšila sa jej hladina testosterónu a trepe somariny.
Neviem, načo toľko slov keď je úplne jasné prečo nastalo to masívne kolúzne väznenie.
Začalo to už pri zostavovaní vlády v marci 2020. Ministrom vnútra mal byť Gábor Grendel. Lenže Mrtkovič mu dal podmienku - musíš zatvoriť Fica a Kaliho. Grendel to odmietol a radšej zobral flek v parlamente.
No a tak na tú funkciu MV dosadili na návrh Lipčiča tohoto ušatého. A ten sa hňeď pustil do práce a postupným zatváraním Gašpara, Lučanského, Jankovskej a pod sa chceli prepracovať až k Ficovi. Lenže tí zatknutí na Fica nič nemali a klamať odmietali....
Takže tam je pes zakopaný p Burda a vy to dobre viete. A vie to aj Žilinka a preto koná.
Zobuďte sa p Čaputka. Američanom už po Afganistane neverí nik. Ani Žilinka a preto sa ich prestal báť a koná.
Teda, neverí im okrem vás, Korčoka, Naďa, nikto.
Pripomína mi to jeden český seriál. Tam sa pýta jeden bývalý poslanec zastupiteľstva - z akého dôvodu som nebol znova navrhnutý do zastupiteľstva? Z nijakého, odpovedal tajomník. On totiž nebol žiaden dôvod, aby si zvolený bol.
A aj v tomto prípade.
Odpoveď p prezidentke je jasná a stručná -
NIEJE žiadny dôvod, aby bol Pčolinský vo väzbe.
Klamstvá nad klamstvá. Že najlepší futbalista planéty? Že odmietol dres č 10?
Zaspali ste dobu. Messi už 6 rokov pre mužstvo v ktorom hral nevyhral nič. Ani včera, ako náhradník nehral nič. Je pomalý a ťarbavý.
A č 10 mu nikto neponúkal. Dokonca, keby sa ho domáhal, nedostal by.
On už dohral.
Tak usáci dovážajú domov iba usákov a Naď iba kolaborantov.
Keď Mikulec oznámi na soc sieti, že podáva trestné oznámenie, znamená to, že ho nikdy nepodá.
Lebo, keby to myslel vážne, tak by to trestné podal a nekecal by okolo toho.
Viete, aký je rozdiel medzi SNP a ANP (afgánske národné povstanie)?
SNP trvalo pol roka, potom prišla na pomoc červená armáda a okupantov vyhnala. Nemci volali povstalcov komunisti.
ANP trvalo dvadsať rokov, okupantov vyhnali sami. Usáci nazvali povstalcov - talibanci.
Tak, ako usáci nazývajú teraz povstalcov - talibanci.
Tak vtedy nazývali Nemci povstalcov - komunisti.
Odporúčame