Dúfam, že Čaputka si už uvedomuje, že za všetko čo sa tu deje môže ona.
Áno, ona toto všetko spôsobila tým, že podala na ÚS sťažnosť na 50 dňové moratórium. Lebo, keby platilo, tak PS/Spolu mali vtedy 13 % preferencie a Mrtkovič len 8%. No a keďže sa to moratórium zrušilo, Mrtkovič preplatil prieskumné agentúry, poskočil na 18% a naopak PS/Spolu klesli na 8%. Voliči tak začali húfne prechádzať Mrtkovičovi. A nielen od PS, ale aj od Žaluďa.

