ANKETA: Pospíšil, Fafrák vs. Bokroš. Komu v hokejovom spore veríte?
Podľa tej tlačovky to vyzerá takto.
Ten Pospíšil si prišiel na MS vydobiť 1 miesto v budúcom drafte, no bohužiaľ nevyšlo mu to. Nevyšlo mu to však nie preto, lebo pochybil tréner, ale preto, lebo to prepískol on.
On si to predstavoval asi takto:
1. Poviem, že som chorý a nebudem hrať prípravné zápasy, veď načo, tam nechodia skauti a zbytočne sa vysilím.
2. Tréner ma musí dať ako centra do 1 útoku a dá vedľa mňa najlepších hráčov a oni budú na mňa makať.
3. Budem chodiť iba na presilovky, na oslabenia nie, aby som mal najlepšiu bilanciu +/-.
Lenže ako to dopadlo?
1. Nehral prípravné zápasy a tréneri mali zohraté prvé dva útoky(päťky).
2. Tréner ho postavil ako centra do 3 útoku a pretože sám nič nedokázal vytvoriť, vyhovoril sa na krídla, že zle korčulovali a odskakovali im puky.
3. Pri presilovkách sa nepresadil, pretože hral na krídle v 2 útoku a nebol zo spoluhráčmi zohratý(nehral v príprave).