Bez šance. Mladíci dostali debakel od Rusov a na šampionáte skončili
Mám nápad a keďže tomu Lintnetrovi to nedošlo, tak možno teraz mu to príde.
Lintner - citrón urobil veľmi dobrú vec, lenže nie pre Slovensko, ale pre Maďarsko. Pozdvihol maďarský hokej a počítam, že sa to prejaví aj postupom do A skupiny.
Lenže on urobil krok A a neurobil krok B. Tým, že pozdvihol maďarský hokej stlačil našu 20-ku hlbšie na dno, lebo teraz už tí naši juniori neprehrávajú len s najlepšími Slovákmi, ale aj s priemernými Maďarmi.
Preto navrhujem nasledové - prihlásiť našu 20-ku do maďarskej ligy. Chlapci sa naučia vyhrávať a budú mať aj medzinárodné skúsenosti.