Podnikateľ Bašternák by mal odškodniť herca Kňažka
valdis - ty tomu veríš, že Hammel dostal zo socialistického a chudobného Poľska toľko bonov, že si za ne mohol kúpiť auto?
Ja si tú dobu pamätám dobre. Počúvali sme Beatles, Roling Stones, Bee Gees, Tremelous....Mali sme od nich platne a nahrávky na magnetofóne. Nikdy som si nekúpil a ani nemal nahrávku od Prúdy. Počúvali sme aj Olympic a ich pesničky hrávali na gitare.
Pochybujem, žeby z ČSR išli nejaké peniaze ako tantiemy do Anglicka beatlesákom.
Takže, keď nejaké bubáky Hammel za tie jeho podradné pesničky z Poľska dostal, tak si mohol max kúpiť ten magič. Lenže keby povedal v tejto dobe, že si kúpil magič, tak by sa mu smiali, pretože to si dnes kúpi tínedžer za vreckové, tak to natiahol na autiak.