A keby sa odsťahoval, dali by mu pokoj? Nedali, našli by si niečo iné a možno pikantnejšie. On to robí úmyselne, nech sa váľajú stále v tej istej sračke.
To keď my ukončujeme nejakú stavbu a vieme, že príde Technická inšpekcia a musí to odobriť, tak im úmyselne necháme nejaké závady, také ľahko odstrániteľné, lebo oni musia niečo nájsť. Keby sme to neurobili tak by našli niečo pracnejšie a nákladnejšie na odstránenie.
No a tak je to aj s tým Ficom.


