Tieto voľby v Nemecku mi pripomínajú voľby u nás v minulosti.
Nič sa nevyrieši, všetko bude po starom, či vyhrá Merkel, alebo Schulz.
V 80-tich rokoch bežal vtip. Že aký je rozdiel medzi voľbami vo Francúzsku a u nás.
Nijaký.
Tam boli 2 možnosti, bola voľba medzi Mitterandom a ´d Estingom.
U nás boli tiež 2 možnosti, mohli sme voliť buď v piatok, alebo v sobotu.

