A toto všetko by v Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Anglicku...nebolo, keby vlády východnej EU prijali kvôty.
Napokon, povedala to aj nemecká europoslankyňa, chcela zriadiť na východe dediny a tí teroristi by boli umiestnení u nás už v predstihu, čiže nemohli by páchať terorizmus na západe.
Toto chcela aj teta Merkel, keď si tých inžinierov a doktorov pozývala.
Čiže z pohľadu diktátorov EU sú na vine teroru na západe vlády V4.


