Kauza s tínedžerkami zašla priďaleko
stoik - ty si ma nazval v súvislosti s Lipčicovým zabitím chodca chudákom?
No ty si obyčajný nechápavý hňup. On, ten lipčič sa vlastne priznal k svojim porušeniam cestnej prevádzky.
Mne sa raz dávno stalo, že keď som prišiel na stavbu za pracovníkmi, všetci vyvíjali činnosť okrem jedného. Ten ležal pod rozvádzačom a nehýbal sa. Kopol som ho do chodidla, nato on vyskočil a "ja som nespal, ja som nespal".
Aj Lipčič po nehode " išiel som rýchlosťou okolo 50, chodec mi vbehol do cesty kúsok za prechodom, asi išiel z blízkej vinárne, netelefonoval som".
Čiže vlastne sa priznal, že prekročil rýchlosť, chodec bol na prechode a písal esemesku, no nestihol ju odoslať.
Lebo brzdiť začal až po náraze do chodca napriek tomu, že mal dobrý výhľad, nevenoval sa riadeniu a nepozeral sa pred seba.