Kaliňák: Korupcia v najvyšších kruhoch neexistuje, preto ju nemožno stíhať
mcc125 - na tvoju reakciu na mňa, že kradne Kali aj Fico len toľko. Je rozdiel, keď si niekto uleje 1 Euro, alebo 1 mil Eur. A to vám MiklložoSuloMatovičovcom zrejme nedochádza. Stále tu omielate nejakého Bašternáka, ktorý zbohatol počas Radičvlády, no máte nejaké väzby od mediátorov a to tu budete omieľať dookola.
Na porovnanie: Miklóž predal elektrárne, plynárne, vodárne za babku západniarom, peniaze z predaja rozkradli a občania teraz platia zvýšené dávky za elektrinu, plyn, vodu, teplo a ďalšie náväzné zvýšené platby.Zisky sa tu nezdaňujú, peniaze odchádzajú komleten na západ. Samozrejme mediátori sú v rukách západniarov, tak tieto skutočnosti zamlčujú, no budú tu omieľať donekonečna nejakú kompu, galavečer, polepšovňu, zameastnancov(cigáňov) na stavbe v Žiline bez zdravotného osvedčenia a pod.
Keby ste trošku porozmýšľali, tak by ste prišli na to, že tieto kauzičky sú len 0,001% z toho, čo tu napáchali MikložoDzurindovci.