Až príliš si verí tento agent Štb. Asi aj preto, lebo keď bol "archivár" jeho najväčší kamarát Janko Langoš, či ako sa to volal, ten s tým copom, čo vyzeral ako blb a jeho žena sa prechádzala po Prahe s igelitkou plnou milónov, tak spolu preliezli všetky regále a všetky dôkazy zlikvidovali.
Ja by som skôr navrhoval, zrušiť výsluhové dôchodky nielen bývalým tajným, ale aj súčasným, pretože je to rovnaké povolanie vtedy aj dnes. Alebo ináč. Znížiť dôchodky prisluhovačom Štb a SIS, agentom, pretože to sú väčšie špiny, lebo to nemajú ako povolanie, to sa len niekomu strkajú do análu, aby mali výhody. No a taký je aj Janko Budajko.


