Neviem, prečo ste vy kiskotovci takí jednostranní a prečo si myslíte, že je to tak s každým.
Napríklad pre mňa je neprijateľný ani Poroš a ani Onišč, pretože sa mlátia medzi sebou oligarchovia.
Aj v našom parlamente to bude podobné medzi opozícoiu a ja nebudem na nikoho strane. Teraz sa už hádajú Matkovič s Kollárom, na rad príde zvada medzi Matkovičom a Sulom a nakoniec príde k zvade vo vnútri olano medzi Matkovičom a Budajom a potom ešte aj Lipčicom. Je to len otázka času, pretože podliaci spolu dlho vedľa seba nevydržia.


