Keď bol u nás opätovne zvolený za prezidenta Husák, tak ponovembroví to nazvali totalita. Pritom Husák už prezidentom byť nechcel, bol starý a chorý. Predtým už pustil funkciu generálneho tajomníka KSČ a chcel pustiť aj prezidentskú funkciu. Lenže ľudia, čo ho obklopovali a mali sa dobre, nemohli dopustiť, aby prišlo k výmene. No a vidíme, čo sa stalo. Odišiel potom ako spráskaný pes. Ani na pohrebe mu nikto okrem Čarnogurského z vedenia štátu nebol.
Prečo nebol, ako prvý slovenský prezident v ČS poschovaný s poctami na lafete, ako Kováč?
No a podobne toto hrozí aj Merkelke, lebo je obkloúpená ľuďmi, ktorí jej nedovolia odísť.
Bude mať potom aj ona podobný osud, ako Husák?


