Akcia sestier mala podľa komory význam
Urobme si paralelu. Za starými 80 ročnými dôchodcami prídu podvodníci a chcú od nich podporu(peniaze), vraj súrne pre ich vnuka, ktorý je v zlej finančnej situácii, veď on peniaze vráti aj s úrokom. Dôchodcovia naletia, nechajú sa oklamať.
Za sprostými sestričkami prídu podvodníčky a chcú od nich podporu(výpovede), vraj súrne pre volebný úspech Matoviča, ktorý je v zlej preferencii, veď vláda sestričky zoberie späť aj s väčším platom. Sestričky naletia, nechajú sa oklamať.
Kto je teraz na vine?
1. Ten vnuk, ktorý bol použitý iba ako zásterka na oklamanie naivných dôcodcov?
2. Vláda, krorá bola použitá iba ako zásterka na oklamanie naivných sestričiek?
V každom prípade sú na vine manipulátori, podvodníci(šéfky komory a odborov) a treba ich zatvoriť až sčernajú. No a poškodení sú tí sprostí dôchodcovia a sestričky, čo sa nechali zmanipulovať a oklamať.