No, ako vidno teraz sa po vrecku treskol Sulo a Maťkovič. Zaplatili si prieskum, lebo im hrozí, že sa nedostanú do parlamentu. Sulo to potreboval prehupnúť cez 5%, aby vyburcoval voličov a získal na svoju stranu odpadlíkov, že nádej ešte žije. Maťkovič to zase zacvakal na hranu 7%, aby vyburcoval voličov a prehupli to cez tú magickú hranicu a mohol tak on a Lipštejnko sedieť v tom parlamente, keďže sľúbili svojim voličom, že keď to bude pod 7, tak si mandát neuplatnia. Nakoniec, peniaze mať budú za volebné výsledky, takže je čím podmazať, investície sa im vrátia.
Verím, že spomínané strany budú mať pod 5% a bude pokoj. Keď aj MatoLipšici budú mať nad 5, no pod 7%, tak tým dvom neverím a v parlamente sa usalašia.


