Aj komora upratovačiek a sanitárov bude kafrať do riadenia štátu? Pred časom to boli aj dopravcovia.
Nech si konečne tieto podradné stvory uvedomia, že oni sú až 5 kolo u voza, čo sa týka fungovania zdravotníctva. V samotných nemocniciach sú to primári oddelení, ktorí riadia chod oddelení a aj operujú. Potom sú to lekári, čo operujú a zabezpečujú liečbu, ďalší lekári na oddeleniach, potom vrchná sestra a až potom sú tie sprosté sliepky( česť výnimkám).


