Figeľ: Reštrukturalizácia Váhostavu je podvod. Vyzval Čižnára, aby zasiahol
Pre trolera a miamiareka. V inom článku reagujete na môj príspevok a trepete z cesty.
Je úplne jasné, že Váhostav neriadi Široký, on ako väčšinový vlastník profituje zo zisku, ale nejaký managment firmy. Š nemôže byť predsa, gen riaditeľom, ekon riditeľom, výr riaditeľom.....No a tomu managmentu je úplne jedno, komu dá províziu, hlavne aby dostal zákazku. Takže cena za dialnice nebola až tak podhodnotená, bola podľa položkového rozpočtu. Za materiál musel Váhostav zaplatiť, pretože by nedostal ďalší, no nezaplatil subdodávateľom, lebo peniaze už minul ako províziu KDH-kom. No a preto sa Fígeľ trasie ako trafená hus, pretože všetci to vedia, no nemôžu to povedať nahlas, USA ambasada s tým nesúhlasí.