To bola najväčšia chyba, urobiť z Chovanca trénera a z Titela akéhosi šéfa klubu. Veď títo dvaja boli stopéri aj v repre a stopérov nikdy hrať nevedeli, pretože nemajú periférne videnie. Z rovnakého dôvodu nemôžu títo sráči robiť trénerov. Prečo sa cpali za stopérov, keď nemali prehľad v hre a nevideli priestorovo? Prečo sa cpali za trénerov, keď nemajú prehľad v hre a nevidia priestorovo? Aj čísla na dresoch 8 a 6 prezrádzajú, že niesu čistokrvní obrancovia, ale "prerobení". Už keď Chovanec nastúpil za trénera, už vtedy som písal, že neprežije celú sezónu. Futbal sa nehrá tak, že pošlem na ihrisko 11 dobrých hráčov a oni to vyhrajú. Hráči sa musia navzájom doplňovať, čiže niekto musí loptu vybojovať, ďalší odriblovať protihráča, čím vytvorí prečíslenie, ďalší presne prihrať nabiehajúcemu hráčovi a ďalší, čo strelí gól. Futbal je šachová partia, nehrá iba figúrka, ktorá je na ťahu, ale aj figúrka, ktorá sa ťahom odkryje a to si veľa hráčov na ihrisku a aj trénerov neuvedomuje.


