Ona je vlastne chudera a nemá čo do úst a rovnako aj jej deti a preto musí tvrdo pracovať ako otrok.
Aj moja žena mala dve deti, vodila ich do jaslí, škôlky a potom školy a chodila do práce, ja som chodil na týždňovky a nikto ju neľutoval.
A čo sa týka riadenia tej práce, nebuď smiešna. Veď má na to ľudí. Má aj opatrovateľku, upratovačku ona sa len pestuje, chodí do salónov, fitnes a pod.
A sedieť denne vedľa nejakého starého paprdu ju určite nebaví, radšej si zájde do podniku s rovesníkmi. To len ten starý paprda je žiarlivec a požíva vládny špeciál na šmírovanie paničky.


