Strašne ma bolia nohy, narieka Kuly po Tanci snov. Ale už zase trénuje
Samozrejme, že Kulyho bolia nohy, lebo ich má slabé. Hlava ho bolieť nemôže, lebo tú má veľkú aj na 2 m chlapa. Aj tak si myslím, že Kuly nech radšej tancuje a nespieva. Menej tým trápi ľudí, lebo keď idem autom a počujem ho hulákať, tak musím prepínať, lenže on huláka aj tam. Pri pozeraní TV prepnem na inú stanicu a je vymaľované, nie ako pri šoférovaní, keď ma vytáča do nepríčetnosti a ja riskujem nehodu.
Nakoniec. Oni tieto "celevriti" akože tancujú pre nejakých postihnutých, no pravda je taká, že nabalia sa všetci a na tých chudákov sa aj tak vy-serú. Ako pri tom farmárovi, čo hľadá ženu. Ten Štefan im naletel a myslel si, že vyhral traktor. Babu on nepotreboval, pretože baby sú podľa neho len na oštaru, lebo zakazujú piť a chcú poriadok, skrátka sú nanič. Ale taký traktor? Lenže oni mu ho "dajli a nedajli". Po všetkom sa totižto dozvedel, že traktor mu len požičajú na 3 mesiace od januára do marca. No a on sa im mohol na taký podvod len vy-ka-kať.