Bez Neymara by Brazília skončila možno v skupine, myslí si Tittel
Tittel kváka ako médiá. Sám na nič nepríde, sám nič nevidí. Neymar je rovnaký, ako bol pred ním Robinho. V Brazílii v Santose najväčší objav sveta a najväčší talent planéty, no v Barce priemerný hráč. Priemerný je aj na týchto MS. Nič výnimočné som u neho nepostrehol. Ide v šlapajách Pelého, aj on bol najlepší hráč sveta, ale iba podľa médii, na ihrisku nič neukázal. Europa nevidela ani jeden zápas, kde by Pelé zažiaril, okrem prvého zápasu r 1958, ked dal vo finále 2 goly a mal vtedy 17 rokov. Bol to jeho prvý aj posledný zápas na MS, kedy niečo hral. Celý produktívny vek strávil v Santose a nik z Europy ho hrať nevidel.